Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİL 2008 ve sonrası Leon 1.6 8V Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saglık olsun be Volkan Çok mu önemli :) Biz sattıkta ne oldu Baba Her fırsatta laf çarpıtıyor :) En iyisini yaptın bosver
Jantların güzeldi senin,memnun mu değildin estetik amaçlı mı değiştirdin ?

çok memnundum o.z.lardan hakan..hatta BBS CK 'ları taktığımdan beri o.z.lar hakkaten arabayı hem kasmıyormuş hem de yürüyen aksamı hafiflettiği için daha yumuşakmış diye düşünüyorum ama biraz da psikolojik olabilir tabi =)
tamamen estetik amaçlı bir yaz değişikliği yaptım..madem satamıyorum gözüm gönlüm açılsın dedim =)

çok memnundum o.z.lardan hakan..hatta BBS CK 'ları taktığımdan beri o.z.lar hakkaten arabayı hem kasmıyormuş hem de yürüyen aksamı hafiflettiği için daha yumuşakmış diye düşünüyorum ama biraz da psikolojik olabilir tabi =)
tamamen estetik amaçlı bir yaz değişikliği yaptım..madem satamıyorum gözüm gönlüm açılsın dedim =)

OZ jantlarının üzerine tanımam senin jantların Siyahı kullanmıştım aracın orjinal jantlarından daha hafifti ancak %40 Titanyum oldugundan bana gelmedi :)
BBS CK'da Çok başarılı bir jant ama bariz agırlık fark edilir. :) Genede çok güzel dostum çok kaliteli bi araba yaptın bence hiç satma koleksiyon diye koy otoparka :)

Birşey daha olurda ben araba aldıgımda sen yenı satıyor olursun :) üzerinde ne var ne yok isterim :)

öyle yapmayı planlıyorum hakan satacağım zaman komple ilk günkü haline çeviricem....o zaman haber ederim =)

öyle yapmayı planlıyorum hakan satacağım zaman komple ilk günkü haline çeviricem....o zaman haber ederim =)

Tamamdır Volkan.Bide Sana İşin Ehli olarak Bir soru sormak istiyorum Bizin Babanın Arabasının Rutin Bakımları Ort.Ne kadar tutar?
Samandıradaki yerde en son bakımı yapılmıştır Extra olarak Arka balatalar değişti ve fiyat 1250 normal mi?

Bnm pc yi actgmda pm atarm sana hakan ama balata degisimiyle birlikte ii iskonto bile yapmislar gibi gozukuyor

Günde 140 km ? Bence diesel motor haricinde aranmamalı. Hatta 1.5 dci ile 3 yılda çok ciddi bir fark sağlanır.

Lpg sonrası çıkacak masrfalar, teklemeler vs. sorunları , günde 140 km ler çok ciddi rakamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt