Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ACİL 2008 ve sonrası Leon 1.6 8V Arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında thexside tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. thexside

thexside SCW Üyesi

91
    0
    6
    Arkadaşlar 2008 model ve Sonrası Seat Leon 1.6 8V 45.000'i Geçmemiş bir araç arıyorum.
    Siyah,Beyaz,Kırmızı Olabilir.Varsa Satıcak olan arkadaslar bilgim olsun Artık iyice sıkıldım.Bir an önce bir leon almak istiyorum.Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür Ederim.
    Hakan UZUN

Numaram:0549 622 26 27

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Sizi üyelerimiz bölümünde tanımamız mümkün mü? Alışveriş sitesi değil paylaşım forumundasıınız... Teşekkürler...

3. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Güncel...

4. thexside

thexside SCW Üyesi

91
    0
    6
    Özür diliyorum.Tanıtıcı Mesajım Üyelerimiz Bölümündedir.

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    abi neden ısrarla 8v bence yanaşılmayacak bir motor şuan tsı gibi seçenekler varken

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bak dün yeni bir katıldı aramıza ama dah üye olmadı sanırım antepdeki organizasyonda yoldan çevirdik sohbet ettik..çok temiz siyah leonu vardı ve fulldü senin isteğinden bi eksiği vardı 2006 modeldi..

7. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Arkadasımdan haber bekliyorum , pm atarım Hakan.(2008 beyaz )

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    1.4 TSI beyaz düşünürmüsün ?

9. thexside

thexside SCW Üyesi

91
    0
    6
    Görkem Günde Min. 140Km Yol yapıyorum.TSI ne kadar az yakarsa yaksın benim gittigim yollardan kasislerden ışıklardan o araba 35krş'un altına düşmez en iyimser rakam bu.Lpg'ye uyumlu sorunsuz bir motor oldugu için 8V 102hp'i düşünüyorum.Zaten Sürat olarak pek bi beklentim yok antrenmanlarda zaten Palio'm var onunla yardırıyoruz :)

10. thexside

thexside SCW Üyesi

91
    0
    6
    Varol abi Bunun satmasıda var ne kadar kolay çıkarsa elimden o kadar iyi ki ben aldıgım zaman sorun çıkarmazsa 3-4 sene binicem böyle oldumu 8 yaşında olucak araç satarken sıkıntı yaşamamak vede daha yüksek modelli bir araca binmek için 2008 ve sonrasını ön sıraya koydum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş