Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİL 2008 ve sonrası Leon 1.6 8V Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thexside

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2008 model ve Sonrası Seat Leon 1.6 8V 45.000'i Geçmemiş bir araç arıyorum.
Siyah,Beyaz,Kırmızı Olabilir.Varsa Satıcak olan arkadaslar bilgim olsun Artık iyice sıkıldım.Bir an önce bir leon almak istiyorum.Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür Ederim.
Hakan UZUN

Numaram:0549 622 26 27

Arkadaşlar 2008 model ve Sonrası Seat Leon 1.6 8V 45.000'i Geçmemiş bir araç arıyorum.
Siyah,Beyaz,Kırmızı Olabilir.Varsa Satıcak olan arkadaslar bilgim olsun Artık iyice sıkıldım.Bir an önce bir leon almak istiyorum.Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür Ederim.
Hakan UZUN
Numaram:0549 622 26 27

Sizi üyelerimiz bölümünde tanımamız mümkün mü? Alışveriş sitesi değil paylaşım forumundasıınız... Teşekkürler...

abi neden ısrarla 8v bence yanaşılmayacak bir motor şuan tsı gibi seçenekler varken

bak dün yeni bir katıldı aramıza ama dah üye olmadı sanırım antepdeki organizasyonda yoldan çevirdik sohbet ettik..çok temiz siyah leonu vardı ve fulldü senin isteğinden bi eksiği vardı 2006 modeldi..

Arkadasımdan haber bekliyorum , pm atarım Hakan.(2008 beyaz )

abi neden ısrarla 8v bence yanaşılmayacak bir motor şuan tsı gibi seçenekler varken
Görkem Günde Min. 140Km Yol yapıyorum.TSI ne kadar az yakarsa yaksın benim gittigim yollardan kasislerden ışıklardan o araba 35krş'un altına düşmez en iyimser rakam bu.Lpg'ye uyumlu sorunsuz bir motor oldugu için 8V 102hp'i düşünüyorum.Zaten Sürat olarak pek bi beklentim yok antrenmanlarda zaten Palio'm var onunla yardırıyoruz :)

bak dün yeni bir katıldı aramıza ama dah üye olmadı sanırım antepdeki organizasyonda yoldan çevirdik sohbet ettik..çok temiz siyah leonu vardı ve fulldü senin isteğinden bi eksiği vardı 2006 modeldi..

Varol abi Bunun satmasıda var ne kadar kolay çıkarsa elimden o kadar iyi ki ben aldıgım zaman sorun çıkarmazsa 3-4 sene binicem böyle oldumu 8 yaşında olucak araç satarken sıkıntı yaşamamak vede daha yüksek modelli bir araca binmek için 2008 ve sonrasını ön sıraya koydum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt