Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil 17" Jant Lastik Lazım!

wazgecme kardeşim tak 17leri 18leri bn yıllardır yaylı araclara 17lere 18lere bindim onların werdiği yol tutuşu görüntüyü içinde bırakma istiosan al bin. tahmin edildiği kadar bi konfor kaybı vs yasamayacaksın. iyi bir lastik secimiyle aradaki farkı anlamayacaksın bile. fırsat bu fırsat al bin 17lere bulalım sana güzel bi jant lastik keyfine bak. gecmiş olsun bu arada

çok geçmiş olsun. içinde olcağına dışında kalsın derler. ben 16"leri 18" yapıcam 1 haftadır lastik konusunda kararsızım. jant hazır...

Senin hakkın ya ps3 ya da Michelin primacy 3 muradım.

Madem 17 ye gececeksiniz kesinlikle orjinal hafif jant olmali agra veya fr jant tercih edin ve hicbir sıkıntı yaşamasınız.hatta bir arkadasimda vardi agra jant saticam diyordu sorarim sizin Adınıza :)

• Beğen
Reaksiyonlar: smz
[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] tavsiyesi bekliyorum.

[MENTION=26193]ümitt[/MENTION] sağlasın. şu fr ara jantlardan di mı? yada örnek bir foto verebilir misin.
Yok kardeşim ona benzer agra modeli bu ama sifir ayarinda terteniz resim koymayi bilmiyorum arkadaslar yardimci olur heralde :)

Geri
Üst Alt