• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

acil öneri yardım ibiza jant lastik

ads1940

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba öncelikle aracıma bir kaç jant buldum sizlere danışayım dedim adana içi jant önerisi olan varsada olabilir sıfır olması onemli degil aslında 16 dusunuyorum ama bunları buldum
1 - mercedes amg jant 205-45-17
2 - durban 205 40 17
özellikle amg jant ibizada nasıl durur sizce varmı fikri olan teşekkürler şimdiden

goku

Kayıtlı Üye
ikisini de önermem doğrusu...

beyaz ibizaya cartago jant ideal olur

bora55

Kayıtlı Üye
Durban kullanan arkadaşlar var. Ve gayet şık duruyor bence... Yakışıyor ibizaya 5 kollu. (hemen yukarıda ki foto)
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş da da r6 jant vardı hatta fotoğrafını paylaşmıştı. O da güzel duruyordu hatırladığım kadarı ile... gene de karar sizin. Sonuç da bu iş zevk işi... Mesela bende de vossen vl1 jant var. Çoğu kişi yakıştırmayabilir ama ben jantı temizleyip parlatınca karşına geçip geçip izliyorum. Pek hoşuma gidiyor.

ads1940

Kayıtlı Üye
Durban kullanan arkadaşlar var. Ve gayet şık duruyor bence... Yakışıyor ibizaya 5 kollu. (hemen yukarıda ki foto)
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş da da r6 jant vardı hatta fotoğrafını paylaşmıştı. O da güzel duruyordu hatırladığım kadarı ile... gene de karar sizin. Sonuç da bu iş zevk işi... Mesela bende de vossen vl1 jant var. Çoğu kişi yakıştırmayabilir ama ben jantı temizleyip parlatınca karşına geçip geçip izliyorum. Pek hoşuma gidiyor.

haklısın durban güzel duruyor ama ben farklı olsun istedim istettim geliyor jant hayırlısı bakalım bu arada sizin 17 mi durban

#ismail

Kayıtlı Üye
Üst Alt