Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil... İbiza için Perde

mooncrown

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. 2011 İbiza Sportourer için cama tam oturan perde takımı arıyorum. Bilen, gören, duyan varsa yardımcı olsun lütfen. Biraz sıcak gördük arabanın içi hamam gibi olmuş.

kardeşim suyla yapıştır çıkar modeli ,ama dışarıyı göremezsin uzun seyahatlerde birebirdir.arkada oturanlar için mükemel şekil olarak hani sobanın duvara bakan kısmına ısı geçırmesin diye alemiyum bi sac koyarlar ya ona benzer,ama bu suyla cam yapıştırıyorsun sonra tekrar çıkar burştur yer kaplamasın takacagın zaman suyla ıslat tekrar tak
http://www.ereyon.com.tr/urun/dreamcar-statik-perde-gumus-2-adet-50cmx37cm-11080otev11080.aspx

Anladım ama bana gelmez. Düşündüğüm gibi değilmiş. Takmatik olan perdelerden giddigidiyo da bir vatandaş yaptırırız dedi ST için, bugün haber verecek sözde bakalım. Hem öyle daha orijinal duruyor camları perde takılıyken de açabiliyorsun.

Film Yaptır Arkalara takmatikle uğraşacagına.. ;)

Film düşünüyorum ama oda sağdan soldan açılıyor birde çizikler oluşuyor diye düşünüyorum.

kaliteli yaptırırsanız açılmaz solmaz yırtılmaz ama dikkat edilmezse tabiki çizilir...
ben filmden yanayım

Peki... Aracı bayiden sıfır alırken arka camlar renkli seçilebiliyor biliyorsunuz. Peki o rengi kaç numara filmle tutturabilirim?

Geri
Üst Alt