Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil çok çok acil

infazcı

Kayıtlı Üye
arac stop haldeyken vites degıstırebılıyorum otomatık vites ama aracı calıstırdıgımda p park dayken fren sertleşiyor d ye alamıyorum çok acil lütfen
ibiza 2004 otomatik

arac stop haldeyken vites degıstırebılıyorum otomatık vites ama aracı calıstırdıgımda p park dayken fren sertleşiyor d ye alamıyorum çok acil lütfen
ibiza 2004 otomatik

hidrolik sistemde sıkıntı var araç çalışınca yağı fazla pompalıyor ve fren şişiyor gibi bir sıkıntı. Düşük ihtimallede viteste türibin arızası geçmiş olsun. Kaskonuz varsa çekiciyle götürün aracı.

çok saolun çekiyle sanayiye cekdik sanzuman felan degıldır dımı ve o degıgınız arza ise ne kadara patlar bize

iGeçmiş olsun kardeşim... dilerim ciddi bişey değildir...

çok saolun çekiyle sanayiye cekdik sanzuman felan degıldır dımı ve o degıgınız arza ise ne kadara patlar bize

fiyatı değişir ama siz max 1.000 liraya ayarlayın kendinizi ama 50 100 lira gibi bir rakamda çıkabilir. Belki sensör belki pompa arızasıdır hiç belli olmaz

çok saolun tşrk ederım bu yenı konuyu nereye acma konusunu ıkı defa sordum yatın alamadım yöneticilerden sonucda basımız darda sıkıntılı bır durum var bırbırımıze yardımcı olacagımıza konuyu buraya acmıyacakdın zaten yanlıs yerde acmısam dogru yerde acmadıgımı bılmedıgımdendır.from çok güzel etkınlıkler yardımlaşma ama dahada yapıcı etkılı yardımlı ben yardıma muhtac oldugumdan degıl yerı gelır kralı yardıma muhtac olur ben silivride ınfaz koruma memuruyum ben avrupa yakasındakı tum arkadaslara yardıma kosarım ceplerımız olsa bırbırımızde hertürlü yardımlaşma olur sadece oto konusunda degıl ev kıra iş hastalık biraderım okmeydanı ea da o yardımcı olur dugun tazıye. o arza basıma geldı göl kenarındayız ormanın ıcındesaat 23:00 kımseyı arıyamadım aklıma ilk from geldı ama cepde kımse yok aradım anlattım 155 cekıcı no su ıstedım bilmıyorum üzerıme vazife degıl bu tarz bır yazı yazma bundan ötürü yöneticilerden özür dilerım sıkıntı yarattıysam

Geri
Üst Alt