Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hala şahıslara yönelik yorumlar yapıyorsunuz.hırs yapmanın alemi yok.hayvan çiçek böcek konularını görmek istememek ayrı,tsı la ilgili konular ayrı

Yiğit tabiki scw TRT nin siyah beyaz günleri gibi olmamalıdır. Ancak tam bir araba forumu olabilmiş sitelere baktığım vakit zaten monoton değiller. Off topic konuları yine var ama belli bir oran içersinde. SCW'de biraz dengeleri şaştı bu olayın..

Bence bu konuda önemli olan nokta haksız yere verilen banlardır, tüm üyeler bu konuda duyarlı olmalıdır. Gün gelir herkesin başına gelebilir..

Şuanda üye olduğum forumlar ; renault, ford vw, hyundai, bmw, seat

çok samimi söylüyorum bir basit konu açalım 1 saat mühlet verelim SCW de atılan mesajlar bu sitelerdeki konulardan en az %50 daha fazladır.. 1 haftadır bir konu açtım acayip basit bir aracın yol tutuşuyla vs ilgili 1 kişi cevap yazdı, tanıtım konusu açtım 5-6 kişi cevap yazdı..

Demek istediğim SCW nin aktifliğini kıyaslarsak ve üye dağılımını gerçekten bu off topice açılan konular az bile... Bizzat gezip gördüm inceledim.. Bu site gittiktçe büyüyor aktiflik oranı %30 arttı son aylarda aylık trafiklere bakıyorum uçurumlara yükselmişiz bunun kimse farkında değil... E haliyle herkezin bir önerisi, bir derdi bir sıkıntısı oluyor.. 1 günde 15 sayfa cevap atılırmı? Geçen bir konu değerlendirecektik okuyayım dedim gözlerim yoruldu ya..

Yani demek istediğim şu büyüme oranıyla orantılı olarak sorunlarda doğuyor zaman zaman. Minimum seviyede yine bunları tutacak olan bizleriz.

Kendi şahsi fikrim şudur: Ayberk gerek duyduğu açıklamayı yapmış. Yönetim en doğru kararı verecektir. Serbayla 5 dakika konuşma fırsatımız olmuştu, bu 5 dakika da onun ne kadar kibar ve iyi niyetli biri olduğunu anlamama yettide arttı bile.
Bu forum şahsi olarak kimseye muhtaç değil fakat benim görüşüm bu forumun olmazsa olmazlarından biri Ayberk'tir.

Şuanda üye olduğum forumlar ; renault, ford vw, hyundai, bmw, seat

çok samimi söylüyorum bir basit konu açalım 1 saat mühlet verelim SCW de atılan mesajlar bu sitelerdeki konulardan en az %50 daha fazladır.. 1 haftadır bir konu açtım acayip basit bir aracın yol tutuşuyla vs ilgili 1 kişi cevap yazdı, tanıtım konusu açtım 5-6 kişi cevap yazdı..

Demek istediğim SCW nin aktifliğini kıyaslarsak ve üye dağılımını gerçekten bu off topice açılan konular az bile... Bizzat gezip gördüm inceledim.. Bu site gittiktçe büyüyor aktiflik oranı %30 arttı son aylarda aylık trafiklere bakıyorum uçurumlara yükselmişiz bunun kimse farkında değil... E haliyle herkezin bir önerisi, bir derdi bir sıkıntısı oluyor.. 1 günde 15 sayfa cevap atılırmı? Geçen bir konu değerlendirecektik okuyayım dedim gözlerim yoruldu ya..

Yani demek istediğim şu büyüme oranıyla orantılı olarak sorunlarda doğuyor zaman zaman. Minimum seviyede yine bunları tutacak olan bizleriz.

Serbay abi forum moderatorü olarak aktif olan çok az kişi var üye sayısına oranla. Yetişemiyorsunuz bir noktadan sonra. Aslında mod sayısı yerinde ama çoğu giremiyor yoğunlukları yüzünden. Sayıyı arttırın bence..

Benimde kabullenemediğim birşey var.
Bu sadece senin için değil bir kaç kişinin izlediği bir mantık.

Teknik teknik diyorsunuz ,Misal biri çıkıp aracıma napabilirim TSI için ne önerirsiniz dediğinde , niye araca b.k atmaktan öteye gitmiyor mevzular pardon ?
Yok efendim tfsi olmalıydı , 1.8T olmalıydı... ona harcadığın parayla bu motordan bunu alırdın vs.vs. Elde bu var anlamıyormusun ? Çok dert olduysa hediye et bi tane :D
Gereksiz yere Akıl verme bildiğini paylaş, gerisini bırak biz düşünürüz zaten rahat ol ;)

Şunu yapıyim yok değmez , Bunu yapıyim yok değmez , ya bırakın kardeşim adam heves edinmiş , uğraşmak istiyor... Zevk adamın zevki... Sizi ne ilgilendirir ?

Sana o ticari çakması cupranla bir ömür mutluluklar diliyorum Ayberk :D ( Bak bu tam senin forum üslubuna uygun bir cümle oldu, belki jeton düşer anlarsın okuduktan sonra :D Normalde tarzım değildir çünkü bilen bilir ;) )

Haklısın Aracın tsı ve yapılabilecekler sınırlı alınacak güçlerde.... sadece 1.4tsı değil 1.4tsı 125hp versiyonu ve parasının karşısında alacakların seni mutlu etmeyebilir ve bu söylendiğinde mantık neden kabul edilmiyo... evet Ayberk in araba eleştirisinde biraz sert olduğu aşikar misal yeni leonlara yada benim topsport tamponuma yada yeni ibizaya.... ben yeni kasa 1.9tdı aracıma yazılım yapıp kullandım modeli 2008di ve satıp daha uyguna 1.8t aldım neden??? daha sağlıklı dava zevkli ve daha yüksek güç alabilmek için peki sen bunu neden kabullenmiyosun..... gelelim ticari olayına şimdi benim aracıma binbir türlü yorum yapılıyor misal taksimi bu yada aaa sarı tamponlar güzel değil jant değiş gibi..... kendine güvenin varsa kendi inandığını yada yapacağını yapar öyle davranırsın ama yoksa bu tür eleştirilere kayıtsız kalamazsın olay bu... bana kaç kişi 1.9tdı sattığımda deli dedi o dedi bu dedi umrumdamı??? değil ve olmayacak çünkü bu benim hayalim ve benim olacak...:eek:key:

Bu husus konusunda gerekli açıklama yapılacak en kısa zamanda :)

Haklısın Aracın tsı ve yapılabilecekler sınırlı alınacak güçlerde.... sadece 1.4tsı değil 1.4tsı 125hp versiyonu ve parasının karşısında alacakların seni mutlu etmeyebilir ve bu söylendiğinde mantık neden kabul edilmiyo... evet Ayberk in araba eleştirisinde biraz sert olduğu aşikar misal yeni leonlara yada benim topsport tamponuma yada yeni ibizaya.... ben yeni kasa 1.9tdı aracıma yazılım yapıp kullandım modeli 2008di ve satıp daha uyguna 1.8t aldım neden??? daha sağlıklı dava zevkli ve daha yüksek güç alabilmek için peki sen bunu neden kabullenmiyosun..... gelelim ticari olayına şimdi benim aracıma binbir türlü yorum yapılıyor misal taksimi bu yada aaa sarı tamponlar güzel değil jant değiş gibi..... kendine güvenin varsa kendi inandığını yada yapacağını yapar öyle davranırsın ama yoksa bu tür eleştirilere kayıtsız kalamazsın olay bu... bana kaç kişi 1.9tdı sattığımda deli dedi o dedi bu dedi umrumdamı??? değil ve olmayacak çünkü bu benim hayalim ve benim olacak...:eek:key:

+1

Ayrıca Doğukan senin arabanda bir TFSI :D:D

Bu sitede kaç tane yönetici, sorumlu, moderator, admın var? Merakımdan soruyorum geçen üye olduğumdan beri ilk kez msj attığını gördüğüm birinin yönetici sorumlu vs olduğunu gördüm karıştırıyorum artık.

4 admin
6 moderatör

Belki eldekinin manevi bir değeri vardır abi olamazmı ? :)

Doğrudur alp cupraları kastetmiştim ben orda =)
+1

Ayrıca Doğukan senin arabanda bir TFSI :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt