Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu konu ne olur kapansın !!! buna yazmaktan bunu okumaktan mıllet foruma bakamıyor

Tarık senin bir admin olarak daha dikkati olup tüm konuyu okuyup öyle mesaj atman lazım. Gerek görmedim diyip amacı ne diye 16.sayfada soruyor olman garip olmıuş.

Okumuyorum bakın açık söylüyorum okumuyorum bu adam gelipte buraya bu konuyu açıyorsa ve ilk cümlesi bi daha yazmıcamsa okumuyorum ve yorumumu yazıyorum...
Üslup bozuldu evet malsef bozdu arkadaş bizde insanız dimi?..

Okumuyorum bakın açık söylüyorum okumuyorum bu adam gelipte buraya bu konuyu açıyorsa ve ilk cümlesi bi daha yazmıcamsa okumuyorum ve yorumumu yazıyorum...
Üslup bozuldu evet malsef bozdu arkadaş bizde insanız dimi?..

sen insansın da o ne o zaman? demekki senin bozulduğu gibi onun da bozuluyor ki kimse bassın gitsin gibi laflar kullanmıyor bu sitede

Arkadaşlar konuyu uzatma ve tartışma olmadan kapatıyorum, ön görülürse tekrar açılacaktır yada yönetim farklı konu açıp site hakkında veya birşeyler açıklayabilir bu konuda. Konu kilit.. Kimse tutup konu açmasın neden kilitlendi diye, artık hiç kimse yönetimi sorgulamasın!!!

Konu kapatıldığından mesajımı sildim sonra biz cevap yazamadık diyor arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt