Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar...

Yayınladığım 4 şiir hakkında bir kaç kalem açıklama yapmak istiyorum

Yanlış kopyalamaşım çok benzeyen bir şiirim var bu yüzden bir karışıklık yaşanmış ve bakmadım detaylı olarak o yüzden iddaa ettim burdan onun özürünü iletmek istiyorum.

Ve gelelim diğer olaya;

Burda oluşan benden dolayı oluşan yanlış anlamdan dolayı özür dilerim. Çünkü zamanında canım.net forumunda paylaştığım bir kaç şiirim çalınmıştı burda o tarz bir lutüf ile karşılaştığımda o geldi aklıma bugün tekrardan baktığım zaman Nurcan hanım'ın şiiri olduğunun farkına yeni vardım dün çünkü normal kendi yazdığım şiiri paylaştığımı zannettim
Ve Moda da bulunan İkinci Adam yayın evinle yaşadığım sıkıntılardan dolayı onların şiir paylaşımını gerçekleştirdiğini düşündüm 3 yıldan beri yazdığım şiirlerimi toparlasam da bir şekilde kitabın çıkmasına gerek kitap eviyle yaşadığım sorunlar gerek se maddi imkanlardan dolayı hiç bir türlü çıkartamadım.

Burda oluşan yanlış anlaşımlardan dolayı site yöneticilerinden, rahatsızlık ve kızgınlık yarattığım arkadaşlardan özür diliyorum bilginize.

Geri
Üst Alt