Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acik hava filtresi

asabi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu filtrelerin performansı +4 hp ye kadar arttırdığı söyleniyor sizce olabilir mi?
Eger doğruysa 2000 toledom için siparis vereceğim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar bu filtrelerin performansı +4 hp ye kadar arttırdığı söyleniyor sizce olabilir mi?
Eger doğruysa 2000 toledom için siparis vereceğim :)

Sadece hava filtresi bir işe yaramıyor motora fazla hava aldırıp yakıtı az verirseniz verim alamazsınız kordineli olarak değişim yapmanız gerekiyor
@aksaraylı68 arkadaşımızın çok Güzel bir örneği var bu konuda "burnunu kapatıp koşmaya benzer" tek yapılan modifiye işleri

kurye ile elden teslime verildi

Sadece hava filtresi bir işe yaramıyor motora fazla hava aldırıp yakıtı az verirseniz verim alamazsınız kordineli olarak değişim yapmanız gerekiyor
@aksaraylı68 arkadaşımızın çok Güzel bir örneği var bu konuda "burnunu kapatıp koşmaya benzer" tek yapılan modifiye işleri

Tabi ki dostum bu konuda hem fikiriz. Bana da saçma gelmişti gerçi direk +4 diyince merak ettim

Tabi ki dostum bu konuda hem fikiriz. Bana da saçma gelmişti gerçi direk +4 diyince merak ettim

Çok kaliteli bir kit yani komple sistem takarsan belki alırsın ama dediğim gibi çıkışı da büyütmen gerekecek böyle oluncada hp artacak ama yakıtta orantılı gidecek

Geri
Üst Alt