Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aciiiiiiiillllllllllllllllllllllllllllllllllll.... ..........

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
değerli arkadaşlar aracımın kapısına ve de marşpiyerine taş değdiğini ve de ezildiğini demiştim...auto king erzuruma gittim,marşpiyeri ücretsiz kapıyı ise parça boya yapacaklarını ve de 150 tl alacaklarını dediler....oysa aynı kapının üst kısmında 4 yıldır gezdiğim hafif ezik ve de 2 adet biri 30 cm kasti çizilmiş biri de 10 cm sanırım pisikletliler tarafından çizilmiş çizik var ve de bu çizikler parça boyadan uzak kısımda......yani parça boya yapsamda o ezik ve de 2 adet çizik hala duracak ve de kapı parça boya bile olsa komple verniklenecek...ben de seat servise gittim komple kapıya 200 tl gibi bir masraf çıkardılar....auto king de kapı parça yarım boyanacak ve de çizikler kalacak serviste ise kapı komple boyanacak ve de çiziklerden de kötü görünümden de kurtulacak sadece 50 tl fazla vererek bide auto king in konuşmaları bana parça boya konusunda güven vermedi......ben marşpiyeri auto king de bedava boyaya bıraktım ve de daha sonra seat erses servisinde kapıyı komple boyatmaya karar verdim fotolarını da çekiyorum alana gösteririm......ne dersiniz şu an erzurumdayım ve de internet kafedeyim sizden haber bekliyorummmmmm......

yaptır gitsin yamalı gibi olmaz arabanın başına her gelişinde gözüne takılacak boyattır tertemiz bin gitsin gökhan

gökhan hocam benimde şöför kapısına sürtmüştü bi araç autokingte 271 tl ye düzeltilip komple boyanmıştı.eğer servis 200 tl ye kompla düzeltip boyayacaksa kapıyı bence servise yaptır.fotoğrafları elinde olduktan sonra sıkıntı olavağını düşünmüyorum çünkü önemli bir şey değil zaten.

abi marşpiyel dediğin body kit parçası olanmı? değilse taksan üstünü kapatacaksa takmayı düşün derim benimde var marpiyelle örtmeyi düşünüyorum. 50 lira verip servisten olması daha mantıklı ancak serviste boyanırsa kaydı çıkacak auto kingte böyle birşey söz konusu değil

yaptır gitsin yamalı gibi olmaz arabanın başına her gelişinde gözüne takılacak boyattır tertemiz bin gitsin gökhan
Tamam yekta abicim....

gökhan hocam benimde şöför kapısına sürtmüştü bi araç autokingte 271 tl ye düzeltilip komple boyanmıştı.eğer servis 200 tl ye kompla düzeltip boyayacaksa kapıyı bence servise yaptır.fotoğrafları elinde olduktan sonra sıkıntı olavağını düşünmüyorum çünkü önemli bir şey değil zaten.
marşpiyer şu an auto king de yapılıyor 1 saat içinde alıp servise verecem....

abi marşpiyel dediğin body kit parçası olanmı? değilse taksan üstünü kapatacaksa takmayı düşün derim benimde var marpiyelle örtmeyi düşünüyorum. 50 lira verip servisten olması daha mantıklı ancak serviste boyanırsa kaydı çıkacak auto kingte böyle birşey söz konusu değil
kardeş auto king de yapılan da tramerden çıkacaktı bir kısmı ücretsiz olacağı için bide ben kesin söylerim alana hayatta gizlemem adam bilsin almasın önemli değil....bide alperim kapanmazdı çünkü eşikte de hafif bükülme izi vardı o bükülme olmasa kapanırdı...

Kaskon varsa ve ölçüler aşmıyorsa mini onarım hakkını kullanabilirsin bence en azından cebinden bi para çıkmaz yani

Kaskon varsa ve ölçüler aşmıyorsa mini onarım hakkını kullanabilirsin bence en azından cebinden bi para çıkmaz yani

ayça mini onarım sadece marşpiyerde işe yaradı...kapıyı paralı mini onarım istediler 150 tl ye...servis de de komple kapıya 200 istediler...ben de dedim ki bari başka çizikler de var kapıda bari full boyansın...o açıdan...

tertemiz yaptır bin kardeşim boya takıntısı olan adama arabada satmıcan aslında

Geri
Üst Alt