Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acemi Biri İçin 18'' siyah jant ve lastik seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bojan18

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba tekrardan.Ben Seat Leon marka aracımın üzerindeki jantların yerine 18'' siyah çevresi kırmızı boyalı jant takmak istiyorum.Jant konusunda pek bir bilgim yok forumda açılan konuların hepsini okudum ama tam olarak bana uygun bi jant modeli bulamadım.Bir de aklımda kalan sorulardan biri de 18'' jant taktıktan sonra aracımın yukselmesi buna nazaran 3,5 ve 5 cm lik yay takılmaları uygun gorulmus bunlar benım aracımı german style mı yapar yoksa 16'' e gore bıraz dusme mı olur?Birde söyle bişey var ben aracıma arkadan veya onden baktıktan sonra taktıgım jantlar arabamı eskısıne gore bıraz şişkin gostersın ıstıyorum yanı hafıf tekerlıkler yana tassın içte kalmasın bunun ıcın herhangı bi jant ozellıgı gerekıyor mu offset dedıgınız bısey var o nedir ?

Şimdiden çok tesekkur ederim ScW

et 45 bi jant bulcaksın mesela.225-40-18 lastik idealdir. 50mm helezonlardan sonra istediğin kıvama gelir...

Siyah ve çevresi kırmızı olan jantları genelde şahinciler kullanıyo ama yine de sen bilirsin..:)

Jant secimine bisey diyemiyecegim ama dışarı tasmasını istiyorsan et degerini 35 ve altında tutmalısın..

Şiddetle tavsiye ederim. Beyaz leonumda kullandım .

e7f1c769.jpg

Ekli dosyalar

• e7f1c769.jpg
    e7f1c769.jpg
    58.8 KB · Görüntüleme: 23
Site kuralları gereği önce Üyeler bölümünde kendinizi tanıtırmısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt