Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Accent Alıyorum Yorumlarınızı Bekliyorum

Merak ediyorum acaba arabayı boklayanlar hiç Accent kullanmış mı ? Leon'dan önce yaklaşık 3 sene kullandık temizi bakımlısı sizi asla üzmez servise sadece bakım zamanında gidersiniz..3 silindir olması sebebiyle km'de 30krş filan yakar onun dışında kalkıştaki ivmelenmesi çok çok iyidir..Biz geçen sene Şubat'ta 80k km'de 2006 model dizeli 16500'e satmıştık..Eğer imkan varsa 2-3 eklenip daha temiz ve düşük km'li bi araba bulunabilir..

Bir Tane 2007 1.4Dohc era, bir tanede 2006 1.6admire kullandım bu güne kadar.. Ayrıca Uzak doğu arabalarını daha iyi tanımama yardımcı olan birde Sorentomuz var babamda..

Hakikaten çok güzel arabalar bence ilandakide çok güzel, hemde 150.000 de dizel... kaçırma arkadaş bulamazsın yoksa bu fırsatı bir daha..

Bence ilandaki km'sine ve modeline göre fiyatı çok fazla..O fiyatın 2 üstüne filan 2005-2006 Accent Admire hemde 100k km altı bulunabilir..

evet kulandım Umut yanında hızlı bir araç geçsin kendini kaybediyor araba yanal rüzgarlardan aşırı etkileniyor arkadaşın almak istediği kasa. Üstüne güvenlik konusunda da ciddi kaygılarım var o araçta ufak çaplı bir kaza yaptım ve sonuç cidden düşündürücüydü...

İlandaki aracı zaten tamamen kafasından çıkarsın 2002 model araba 14 istiyo 05-06'lara 16-17 ediyo hemde km'si düşük olur..Ve benim kullandığım Admire'ydi ve hiç senin anlattığın gibi bi olay yoktu..

Demek ki hyundai aracı yaparken benim alacağımı biliyordu o yüzden kıllık olsun diye bana malzemeden çalarak yaptı neyse arkadaşım sen al güle güle kullan hatta umutla iletişime geç sen direk...

Niye olayı polemiğe getiriyosun ki ? Senin kullandığın ilandaki kasaymış benim kullandığım Admire diyorum kasasında iyileştirme yapılmış olamaz mı ? Hem bahsettiğin yanal rüzgarlar hemen hemen her arabada oluyo..İletişime geçebilir tabi ben yardım ederim elimden geleni yaparım arabayı boklayıp kenara çekilmem :eek:key:

olayı polemiğe getirmiyorum sadece yorumumu yaptım ve bitirdim olayı ben 1,5 sene kullandığım arabayı yazdım...

Merak ediyorum acaba arabayı boklayanlar hiç Accent kullanmış mı ? Leon'dan önce yaklaşık 3 sene kullandık temizi bakımlısı sizi asla üzmez servise sadece bakım zamanında gidersiniz..3 silindir olması sebebiyle km'de 30krş filan yakar onun dışında kalkıştaki ivmelenmesi çok çok iyidir..Biz geçen sene Şubat'ta 80k km'de 2006 model dizeli 16500'e satmıştık..Eğer imkan varsa 2-3 eklenip daha temiz ve düşük km'li bi araba bulunabilir..

uslubumuzu bozmayalım lütfen burda herkes kendi fikirlerini belli bir saygı çerçevesinde paylaşır yaklaşımlarınız lütfen biraz daha ılımlı yapalım ve uslubumuzu huzurumuzu bozmayalım
bizde şikette hundaı kullanıyoruz piyasa arabası alım satımı fena olmayan bir araç ama sağlamlık ve güvenlik bakımından pek güven verici bir araç değil bence...

Ben uslubumu bozduğumu düşünmüyorum gayette iyi bi dille anlattığımı düşünüyorum anlatmak istediklerimi..Olaya Hyundai, Era olarak değilde Accent Admire olarak baksak daha iyi olur çünkü arkadaşın alabilceği bi araba..Ve Admire, Era'ya göre daha oturaklı ve daha konforlu bi arabadır bunu unutmamak lazım..

Fatih'cim, araç yazılana göre temiz, ama milenyum kasa hyundai'nin 150k'da olması düşündürücü. Bir de eski teknoloji olduğunu düşünürsek bana pek mantıklı gelmedi. O fiyatlara 99-01 Cordoba veya P.Classic dizel bulabilirsin. Eminim daha güvenli olur. Hani ABS, çift hava yastığı filan :eek:key:

Şehir içi bile binecek olsan güvenlik ara. Bana yandan vuran doblonun şoförü motoru kucağına almıştı:p

Geri
Üst Alt