Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acayip kararsız kaldım...

o zaman kendını bmw mercedes olayından at !!! farklı bır yola yonel

@lejyoner: doğru tabi 130k çok ama bmw motoru da en az 300.000km dayanır..tabi ki amortisör falan dayanmaz ama zaten yürüyen takım ben de değişir...koni amortisör + yay + jant + viraj gergileri alınacağı için problem yok=)

volkan 300k gıden bmw gormedım hıc arada mutlaka bır motor acılıyor arabanın kaputunda bıle yazıyor dıkkat arac yag yakar 1000 kmde bır kontrol edınız dıye :)

Yağ yakması problem değil. Şayet bizim tsi-tfsi sınıfı araçlardada 1000km de 0.5lt eksiltmesi normaldir diyor kullanım kılavuzunda..puhaha

Ancak bende 300.000km giden bir bmw görmedim. Bmw ciyim bmw yi tutarım ama bana sorulursa ömürleri max.200.000km dir.

Bu arada 100.000km olmamış bmwler bile vanos değişimi istiyor ve vanos 3.500-4.000TL arası bişey..

bu arada bunların cok guzel spor tamponları var !!! getırılebılıyor

Geri
Üst Alt