Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acaba conta mı yaktık

İşin zor yanına bol bol su al hareret yanılta bilir belki .başıma gelen bi olayı anltayım yolda ışıktan kalktım 100 metre sonr pat diye ses geldi sonra hararet düştü iyice ve ve bişeyler norml değildi çektim bi bktım radyatörün üzerindeki plstik kazn patlmış ve hararet müşürü su olmadığı için algılmadı ve düştü hararet ve sonrası rezillikti araç nissan primera yer antalya tatile gitmiştim
sana da geçmiş olsun kardeşim bidaha yaşamazsın inşallah olmadı yarın bi arayıp sorayım ne diyecekler bakalım

erzurumun ilçelerini ii bilirim mahrumiyet bölgesi çevre köyler ilçeler :D ne taraftasın sen hocam :)
ben 5 senedir burdayım üniyi burda bitirdim şimdi tekmanda öğretmenim kardeşim burası tam mahrumiyet bölgesi sular bile akmıyo :) su çekiyoruz erzuruma uzak işimiz zor valla yaz gelmedi daha kar köy hep palandöken açılsa 70 km erzurum bekliyoruz işte :)

ben 5 senedir burdayım üniyi burda bitirdim şimdi tekmanda öğretmenim kardeşim burası tam mahrumiyet bölgesi sular bile akmıyo :) su çekiyoruz erzuruma uzak işimiz zor valla yaz gelmedi daha kar köy hep palandöken açılsa 70 km erzurum bekliyoruz işte :)
allah allah erzurumda su boldur :) allah sizler gibi değerli hocalarımıza zeval vermesin işiniz zor .......kolay değil ...........scw stcikerin benden olsun müsait olduğumuz zaman paslaşalım

allah allah erzurumda su boldur :) allah sizler gibi değerli hocalarımıza zeval vermesin işiniz zor .......kolay değil ...........scw stcikerin benden olsun müsait olduğumuz zaman paslaşalım
su bol hatta köyün içinden dere geçiyor ama soğuktan sular da donuyor :D Allah razı olsun kıymetli kardeşim verdiğin değer için artık öğretmenlere de bakış açısı değişmiş eski değer saygı yok

su bol hatta köyün içinden dere geçiyor ama soğuktan sular da donuyor :D Allah razı olsun kıymetli kardeşim verdiğin değer için artık öğretmenlere de bakış açısı değişmiş eski değer saygı yok
allah senden de razı olsun...bizde cocuk büyütüyoruz çocuklarımız geleceğimiz sizlere emanet ne öğretirsen öle gider misali :)...scw de araba bahane dostluklar şahane :)

allah senden de razı olsun...bizde cocuk büyütüyoruz çocuklarımız geleceğimiz sizlere emanet ne öğretirsen öle gider misali :)...scw de araba bahane dostluklar şahane :)
teşekkür ederim kardeşim bende yeniyim scw de aracımda yeni bana çok çektirdi 2 aydır ama vazgeçemiyorum insan sıkıntısını anlatarak rahatlıyor böyle güzel forumlara dostluklara ihtiyaç var :)

teşekkür ederim kardeşim bende yeniyim scw de aracımda yeni bana çok çektirdi 2 aydır ama vazgeçemiyorum insan sıkıntısını anlatarak rahatlıyor böyle güzel forumlara dostluklara ihtiyaç var :)
dostum burda kimse arabasından vazgecemiyor :) sıkıntını çare olarak ne kadar anlatsak senin servise gitmeye ihtiyacın var...başka konularda modifiye parça vs şeylerde oturduğun yerden herşey sorup cevap alabilir arabana ekstra bişiler yapabilirsin...ben tşk ederim

dostum burda kimse arabasından vazgecemiyor :) sıkıntını çare olarak ne kadar anlatsak senin servise gitmeye ihtiyacın var...başka konularda modifiye parça vs şeylerde oturduğun yerden herşey sorup cevap alabilir arabana ekstra bişiler yapabilirsin...ben tşk ederim
inan bu çekiş sorunu için gitmediğim usta kalmadı bobin buji buji kabloları oksijen sensörü manifolt vs ne dedilerse değiştim servise gittim eleman baskı balata dedi oysaki o da yeni artık işi paraya mı döküyolar bilmiyorum bende bilen birilerinden en azından fikir almak için yazıyorum hemde öğreniyorum şimdide böyle bi sıkıntı oldugunu farkettim acaba en basından beri sıkıntı bu muydu merak ettim kardeşim servise cumartesi gidecem inşallah

Geri
Üst Alt