Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acaba conta mı yaktık

inan bu çekiş sorunu için gitmediğim usta kalmadı bobin buji buji kabloları oksijen sensörü manifolt vs ne dedilerse değiştim servise gittim eleman baskı balata dedi oysaki o da yeni artık işi paraya mı döküyolar bilmiyorum bende bilen birilerinden en azından fikir almak için yazıyorum hemde öğreniyorum şimdide böyle bi sıkıntı oldugunu farkettim acaba en basından beri sıkıntı bu muydu merak ettim kardeşim servise cumartesi gidecem inşallah
derdini tam anlatamamışsın ya da karşı taraf anlamamış..ya da anlayan birileri cıkmamış.arıza tespit cihazında belki arıza kodu verir.benım aracta bi arıza oldu mu 10 ustaya danışıyom iice araştırıyorum ondan sonra düşüyom servis yollarına :) 7 kez gittim bakım ve arıza tamırlerıne erses e gayet memnunum.bende 2.5 yıldır artvin bölgesindeyim barajda tr de elektrikler kesilmesin diye hes barajları yapıyoruz :)

tüm ustalar sürdü arabayı araba gitmiyor dediler ama çözüm çıkmadı ersese bi gidecem bu hafta işte selamını da iletirim :) Allah güç kuvvet versin kardeşim elleriniz dert görmesin

Geçmiş olsun baktırdınızmı aracı sorun jontamıymış

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

allah senden de razı olsun...bizde cocuk büyütüyoruz çocuklarımız geleceğimiz sizlere emanet ne öğretirsen öle gider misali :)...scw de araba bahane dostluklar şahane :)
Öğretmene verilen değerin göstergesi bu sözler için teşekkürler. ..
allah allah erzurumda su boldur :) allah sizler gibi değerli hocalarımıza zeval vermesin işiniz zor .......kolay değil ...........scw stcikerin benden olsun müsait olduğumuz zaman paslaşalım

ben 5 senedir burdayım üniyi burda bitirdim şimdi tekmanda öğretmenim kardeşim burası tam mahrumiyet bölgesi sular bile akmıyo :) su çekiyoruz erzuruma uzak işimiz zor valla yaz gelmedi daha kar köy hep palandöken açılsa 70 km erzurum bekliyoruz işte :)
Oncelikle geçmiş olsun. Ben de üniversiteyi Ağrı'da okudum. Şartlar zor.

Geri
Üst Alt