Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acaba conta mı yaktık

caner230891

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımda bariz çekiş düşüklüğü var araç gaza basınca beyaz duman atıyor ve bu sürekli oluyor ayrıca gaza basınca egzozdan sıvı akıyor elimle baktım yağ gibi ayrıca motor suyu kapağını açıp gaza bastığımda su köpürüyor beyaz baloncuklar şeklinde bujilerde de biraz yağlanma var üst kapak contası kaçırıyo olabilir biraz araştırdım conta yanınca bu sorunlar oluşuyomuş ama araç hararet yapmadı ve motor suyu 10 bin kilometredir çok az eksildi diyebilirim köydeyim erzuruma uzak yola çıksam motora zarar verirmiyim artık stres yaptım aracımı da cok seviyorum ama böyle sorunlarım var yardımlarınızı bekliyorum

Kardeş conta yağ suyu katıştırmış contayı yakmışsın yağ çubuğunu çek yağı kontrol et su varmı

Bence daha fazla zarar vermeden hatta yerin müsitse çekiciyle götür

yerim hiç müsait değil kardeşim ama araç hararet yapmadı diyolar ki kesinlikle hararet yapar conta yaksa benim kafama o takıldı yağa baktım az önce eksilme falan yok tam rengi siyah elimle baktıgımda normal yağ rengi cok hafif benzin kokusu var

şimdis en yabancısın oralarda.erzurum erses seat yetkili servise gidersiniz müdür abdurahman beye selamımı söyleyin iyi servistir işcilikleri zekaları yüksektir.fiyatta iidir üzmezler manisalı metin dersiniz clubten cordobası var dersin :) tertemiz yaptır cık ne gerekirse ilgilenirler

kardeşim teşekkür ederim gittiğimde mutlaka söylerim gecen hafta gitmiştim makinaya bagladılar bi sorun görünmedi conta yansa acaba makina da görünür mü bu haftasonu gidecem bu şikayetlerimi anlatacam inşallah gidene kadar bi sorun çıkmaz 180 km yol gidecem motora zarar verecem diye korkuyorum

kardeşim teşekkür ederim gittiğimde mutlaka söylerim gecen hafta gitmiştim makinaya bagladılar bi sorun görünmedi conta yansa acaba makina da görünür mü bu haftasonu gidecem bu şikayetlerimi anlatacam inşallah gidene kadar bi sorun çıkmaz 180 km yol gidecem motora zarar verecem diye korkuyorum
usul usul yormadan gidersin benım de 3.enjektorde işeme var az ben bile taa manisadan bastım geldım gayetde ii yaktı bi depoyla 1200 km :D gözlemlersin baktın motor gitti gidecek o zaman taşırsın kamyonla :)

İşin zor yanına bol bol su al hareret yanılta bilir belki .başıma gelen bi olayı anltayım yolda ışıktan kalktım 100 metre sonr pat diye ses geldi sonra hararet düştü iyice ve ve bişeyler norml değildi çektim bi bktım radyatörün üzerindeki plstik kazn patlmış ve hararet müşürü su olmadığı için algılmadı ve düştü hararet ve sonrası rezillikti araç nissan primera yer antalya tatile gitmiştim

Bence önce telefon aç aracın durumunu anlat onlar seni yönlendirecektir

araç artık kendiliğinden usul usul gitmeye başladı artık çekmiyor hızlanması normal değil yorumların için eyvallah metin kardeşim :)

Geri
Üst Alt