Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acaba bir tek biz mi bu kadar mercek far meraklisiyiz?

kaan abi biliyorsun biz cok merakli bi milletiz :)

her sey ilk Fast and Furious ile basladi.. gordu gencligimiz neonlari; sonra pesini angellar, xenonlar ve mercekler takip etti.. simdi de led cilginligi var.. sonumuz hayrola..

iyi de merceksiz xenonlu piyasaya sunulan araçlar da vardı yakın zamana kadar belki hala vardır.. :)

her sey ilk Fast and Furious ile basladi.. gordu gencligimiz neonlari; sonra pesini angellar, xenonlar ve mercekler takip etti.. simdi de led cilginligi var.. sonumuz hayrola..

Meraktan öte abartmayı seven bir milletiz.

bunların içinde en güzeli xenon mercektir gerisi apachı kaçıor neon,angel (herkes bmw den özendi),led (audi den özendi) ama artık her araçta var cıvkı çıktı :D

Biri mum taksa farlara moda diye millet mumla gezmeye baslar..

eski kasa mercedes ve clk larda (1998 gibi modeller) merceksiz fabrika çıkışlı xenon var bazılarında.fakat cam yapısından dolayı fazla göz almıyor..ilk bulgaristanda merceksiz q7 gördüğümde şok olmuştum ama cidden avrupa ve amerika da ki hala amerikada bir çok lüks araçta mercek veya xenon yoktur,insanlar umursamıyor.ben de merceksiz xenon kullanıyorum.görsel açıdan hoş olsa da gereksiz bence de

eski kasa mercedes ve clk larda (1998 gibi modeller) merceksiz fabrika çıkışlı xenon var bazılarında.fakat cam yapısından dolayı fazla göz almıyor..ilk bulgaristanda merceksiz q7 gördüğümde şok olmuştum ama cidden avrupa ve amerika da ki hala amerikada bir çok lüks araçta mercek veya xenon yoktur,insanlar umursamıyor.ben de merceksiz xenon kullanıyorum.görsel açıdan hoş olsa da gereksiz bence de

Gecen aksam ben gordum bir Q7 floryada daha gecici plaka vardi uzerinde 20 inch jantlar falan ama farlar merceksiz halojendi sapsari yaniyordu...keske resmini cekseydim.

Geri
Üst Alt