Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aç-kapa egzost

Konu, 'Sohbet' kısmında uquR tarafından paylaşıldı.

1. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    başlıktanda anlasıldıgı gibi ben Tornacıyım Cnc torna Cnc frezee kullanmaktayım gecenlerde dükkana 500 adetlik bi iş geldi bu hani egzostlara vanalı sistem diyorlardıbi ara acıp kapatıyorlar onlardan yapıyoruz simdilik bunLardan bizim arabaya taksak ses verirmi yada hic bulasmıyalım mı cünkü Kendimede yapıyorum :D

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sadece son susturucu hos guzel b ses verıyor ama egsozun tıpı de onemlı bende steelsport dıye turk malı b egsoz vardı tok gzl b sesı vardı,sen vanalı egsoz kullancam dıosun Varex gıbı zaten ses ıstemedıgınde kapatırsın ne olcak

3. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    yok onları biliyorum Can abide ne biliyim evde dursun bi kenara atıyım Kuşçulara satarız :D

4. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    aç-kapa egzoz dediğiniz Varex tarzı bir şey mi?

5. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    yok abi egzos yoluna böyle bi aparat yapıyorsun ona cam acma kapatma motoru takıyorsun tuşa bastıgın zaman homurduyor kapatıyorsun orjinal sesine dönüyor baglantısını bende hiç görmedim işlemler bitsin Foto çekerim :eek:key:

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    performans verip gürültü çıkarmayan tiz sesli bişey bulsam ben düşünürüm, tok sesle araba otomobillikten çıkıp minibüslüğe doğru gidiyor.

Sayfayı Paylaş