Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACıll Yardımmm!!!

Yusuf değişimleri yapmışsın Allah başka sıkıntı vermesin.Ahmet abi çok haklı kendi gözünlü alakalı yerleri kontrol et parçaları değiştirdiğin ustana sor kısaca.Yine olmadı dedikleri gibi bilgisayar yolu gözüküyor.

xx

saol engın abıcım önemlı degısıklıklerı yaptık hallettık debrıyaj zaten bıtmek uzereymıs. trıgerde okdr ıyı durumda degılmıs degıstrdım rahatldım derken bu akü ışığı cıktı meydana canımı sıktı ya :confused: kontrol edıorum ama bır degısıklı olmuyor sınır olmaya basladım bıde pınpırıklıyım bıraz o ısık gozume takılıyor ::confused:

ben sana ne dedım debrıyaj konusunda yusuf :) V kayısını duzgun takmıslar mı ona bak,eger v kayısında sorun varsa oku sarj olamıcagından ısık yakmıs olabılır

ben sana ne dedım debrıyaj konusunda yusuf :) V kayısını duzgun takmıslar mı ona bak,eger v kayısında sorun varsa oku sarj olamıcagından ısık yakmıs olabılır

Hadı ya oysten olablır mı yanı cunkı daha once böle bır sorun hıc yoktu V kayısı dedıgın sarj dınamosuna baglı olan dımı?

Bıde debrıyaj konusunda ne demıstın hatrlıyamadım :)

arabam gıtmıyor dıye konu acan sen degılmıydın :)

saol engın abıcım önemlı degısıklıklerı yaptık hallettık debrıyaj zaten bıtmek uzereymıs. trıgerde okdr ıyı durumda degılmıs degıstrdım rahatldım derken bu akü ışığı cıktı meydana canımı sıktı ya :confused: kontrol edıorum ama bır degısıklı olmuyor sınır olmaya basladım bıde pınpırıklıyım bıraz o ısık gozume takılıyor ::confused:

Dediğim gibi yaptırdığın yeri ara bunu bildir.Mutlaka sana birşeyler söyleyeceklerdir.Debriyajında birşey olduğu zaten belliydi yolda kalmadan atlattın.

xx

Dediğim gibi yaptırdığın yeri ara bunu bildir.Mutlaka sana birşeyler söyleyeceklerdir.Debriyajında birşey olduğu zaten belliydi yolda kalmadan atlattın.

xx
bıtmek uzereymıs zaten debrıyaj gormen lazımdı engın abı smdı pamuk gıbı oldu alısamadım :)

Can v kayısının duzgun takılmadıgından olablır dedı bnada ondan gıbı gelıyor cunkı kablolarda bısey yok gıbı duruyor :confused:

büyük ihtimalle v kayışından kaynaklanıyordur bencede.
ama yinede akü yüde bir ölçtür.
bu arada hayırlı olsun değişikliklerin. çok önemli iki değişiklik yaptırmışsın.
şimdi sıra bende herhalde, kaç tl tuttuğunu öğrenebilir miyim?

büyük ihtimalle v kayışından kaynaklanıyordur bencede.
ama yinede akü yüde bir ölçtür.
bu arada hayırlı olsun değişikliklerin. çok önemli iki değişiklik yaptırmışsın.
şimdi sıra bende herhalde, kaç tl tuttuğunu öğrenebilir miyim?

v kayısından oldugunu dusunuyorum hala

trıger setı 300 lıra pembe antıfırızle beraber orjınal

Debrıyaj balatası 200 lıra Luk markası

220 lırada ıslıcılık verdım 720 lıraya maloldu bana

bence takan ustaya git yapılan işlemlerden sonra ışığın yandığını söyle kontrol eder.. sıkıma canını..

Geri
Üst Alt