Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acıl

Üsküdar şubeye gidin sorun üsküdarda bir arkadaş ayarlayın beyanla 2 günlüğüne taşıyın ikameti olsun bitsin

cok tesekurler gerek kalmadı abı bakmana vaz gecı o fıyatı duyunca zaten zamanınızı ayırdıgınız ıcın teşekurler

konu kilitlenebilr ...

aslında çok baist istemeyi bilin yeter kolay gelsin

Benim satıcı da bilmiyordu, anlattım olmadı, kendim yaptım, yalnız harf/numara kombinasyonunda tam istediğinizi değil de biraz şans işi olarak beğendinizi alabiliyorsunuz; İkametgaha bağlı trafik şubenin internet adresini alıyorsunuz, trafik tescil randevuya giriyorsunuz, orada verilebilir plakalar çıkar, listeden 3-4 tanesini seçin, seçileni bayinin çalıştığı muameleciye verin, ilki olmassa ikincisi kaçmadan alabiliyor, artık randevu ineternetten ve yeni tescilde de gitmeden önce muameleci plakaya tıklayarak gidiyor, eski usül artık pek yok.

Geri
Üst Alt