Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİLLLL Cevap Ailem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence alma tüptede iyi yakar otomatikse arızası çekilmez sonra nerden aldık dersin neticede 12 yaşında ekmeyini yemiş suyunu içmiş yazık parana

Valla bana kalsa ekspertize gosterir alirim ama bizim herif herseye yok dio adam fiat alacak 180tlyi duydu araba 18000 liraya geliyo dio otomatik ve gorunusu super bi arac 258000 kmde trabzondamillet vekili mi valinin arabasiymis

Valla bana kalsa ekspertize gosterir alirim ama bizim herif herseye yok dio adam fiat alacak 180tlyi duydu araba 18000 liraya geliyo dio otomatik ve gorunusu super bi arac 258000 kmde trabzondamillet vekili mi valinin arabasiymis

trabzondan araba alınır rahat ol;)

Nemli memli memleket ama zaten 7 kat boya var o aracın üzerinde hem karedeniz iyi bakar arabaya:eek:key:

düşünüyorsan önce motor sonra otomatiğe bak zaten sonrasın da sana yollar dayanmaz ver yanı gitsin :D

cnm motoru yürür aksamı iyise sorun cıkartcagını sanmıyorum oto pazarındaki noldu leon

Valla 1.6 toledolarla aynı yakıyo diyolar herkes motor kaldırıyomuş aldığım kişi lise hocam
Abi leona gittik baktıkta 8V olması kötü oluyo yaramıyo bize bide çok istiyolar gözünü sevdiklerim

Çok gardaşım oğlan çok o para 15.500 zor bulduk şimdi 18000 anca çıkıyok o da nasıl çıkacaz bilmiyoz bakalım :D
Ama bu araba bi fena işte
Arkadaş araba satıp model yükseltmek ne zormuş la verin geri ibizamı la puhahapuhahapuhaha

Çok gardaşım oğlan çok o para 15.500 zor bulduk şimdi 18000 anca çıkıyok o da nasıl çıkacaz bilmiyoz bakalım :D
Ama bu araba bi fena işte
Arkadaş araba satıp model yükseltmek ne zormuş la verin geri ibizamı la puhahapuhahapuhaha

16 v olanlara baktım bu fiyattan aşağı yok bi inceledim şöyle leonu biraz geri çekmek lazım :D eğer 16 v istiyosan uygun fiyatlı milenyumlar var benim arabadan yada onada yok dersen nevşehire gidek bakın verip ibizayı alak gelek :eek::eek:puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt