Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİLLLL Cevap Ailem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
1.8 20V 2000 model Otomatik vites Seat Tolaedo nasıl arkadaşlar yakıt sarfiyatı durumu genel olarak :confused:

kardeş yakıt olarak biraz fazla yakar çok kaçar otamatikte bi sıkıntısını olanı duymadım ama genede bakmak lazım egersıkıntılıysa büyük masraflar açabilir fiyat ne kadar kaç model

Anladım bakalım yakıtı ne kadar birazda bize o lazım km başı tüptede benzinde de

Anladım bakalım yakıtı ne kadar birazda bize o lazım km başı tüptede benzinde de

Bildiğim Kadarıyla LPG siz seni üzer ama LPG ile şehir içinde 350-400 Krş falan şehir dışı 200 e kadar düşer.. Ama kaçırılmaz makine sanırım 125 lik senin alacağın:eek:key:

Valla bilmiyoz ki alsak iyi mi kotu olur otomatik vites bi de 125 beygirlik evet :)

Sinancım, arabayı senin kullanacağını varsayarak Selçuk abimin verdiği rakamlar geçerli :) Uzun yolda hırpalamazsan 20 krş altına düşersin, şehiriçi de 30 krş'a vs çekebilirsin. Ben olsam alırım, ama mutlaka ve mutlaka ÖzSa'ya gidip 180 TL' ye ekspertiz yaptır, içine sinerse de al arabayı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt