Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACİL.2007 leonumun orjinal jantlarından sıkıldım, yeni 16" hangi modeli takayım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bistroman

Kayıtlı Üye
2007 model Gümüş renk seat leonımun orjinal jantlarından sıkıldım, yeni 16" hangi modeli takayım?
zaten pirelli lastiklerin ömrü de bitti, (50.000 km yaptım) lastikleri değiştirmişken jantları da değiştireyim diyorum.

Araç LPG 'Lİ ANCAK 17" jantlar yakıtı arttıracağı için 16" lık jant istiyorum.17'lik mi taktırsam? ya yakıt ne olacak?

Soru1) 17" lik çok hafif, gösterişli ve 16" janta göre yakıt sarfiyatında eşdeğer bir jant var mı?
Soru2) eğer illaki 17" ne takarsam takayim 16 lık janta göre mutlaka yakıt artar diyorsanız 16'lık hangi model jant takayım?araba gümüş renk, şöyle manyak gösterişli bir jant aryorum.eskilerini de 400-500'e alıyorlar herhalde değiştireceğim yer.

lastik olarak michelin energy saver taksam mı?
kışa girdik, buralar bol yağmurlu olur 2 ay, 2aydan sonra yağmur yağmaz 1 yıl içinde.
bıuna göre hangi model lastik ve jant?
yakıt değişmesin istiyorum, 17'lik takıp illaki artar mı? mesela 17'lik jant alıp michelin energy saver alsam lastiği yakıt tüketimi sabit kalır mı eskiye göre??

Leon a en az 17 16 sırıtır hatta 18 diycem ama 17de iyidir.... Leon iri yapılı çamurlukları ancak 18 doldurup güzel gösteriyo....

aramıza hoşgeldiniz.. üyelerimiz bölümünde tanımak isteriz sizleri..

tabiikide kendimi tanıtırım ancak bir sıkıntım var...lastik ve jantları değiştireceğim 16'lık lastiğe ve janta mı devam edim yoksa 17' e mi dönsem? yakıt ne kadar artar? hafif bir jant ve gösterişli seçsem belki de 16'lıkdaki gibi yakma ihtimali var mı? ne önerirsiniz?
en hafif 16'lık jant mı alim yoksa en hafif 17'lik jant mi?
lastik olarak michelin mi alayim energy saver? ancak yağmurda kayıyor diyorlar bu lastikler, dogru mudur=????

yazıklar olsun koskoca seat forumdan dogru durust bir cevap alamıyorum.... 19 ne arkadasşım ben sana ne sordum sen ayrı telden çalıyorsun, ingilizce yazayım anlaşılmıyorsa, ayıp yaa

17" 40 yanaklı BBS CH takardım ben olsam. Bir de aracı yere basmak lazım ama.
İmkanınız varsa 18" ya da 19" almak çok daha iyi olacaktır.

17" almak yerine jant almamak daha iyidir.. :)

yazıklar olsun koskoca seat forumdan dogru durust bir cevap alamıyorum.... 19 ne arkadasşım ben sana ne sordum sen ayrı telden çalıyorsun, ingilizce yazayım anlaşılmıyorsa, ayıp yaa

Bencede 19 18 inç olmadı ve yukarıdaki serzenişi anlamadım.Burası müşteri hizmetleri değil ki anında cevap verilsin az sabır edip bekleyebilseydiniz zaten yanıtı alırsınız şimdi olduğu gibi.Bence size yazıklar olsun forumun amacını bilmeden yazdığınız için.

xx

Burası senin müşteri hizmetlerin değildir, forumun ana sayfasında üye olmadan önce yazan yeri oku istersen forumumuzdan tam yararlanmak için kendinizi üyelerimiz kısmında tanıtınız.. Uyarmamıza rağmen yine tanıtmadınız ve aksine ters davranıyorsunuz. Kendinizi tanıtıncaya kadar konu kilitli kalacaktır....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt