Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abt sportline 19 inc jant +lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiyatın 7000TL olması konusunda ciddi misiniz ? son fiyat alabilir miyiz acaba ?? birde bu fiyata neler dahil ??

abi ciddiyim çünkü sadece jantlar 10.000 tl ye maloldu.birde lastikler var okadar

satılık arac var.Bu jantlar turkıyede satılırken yanlış hatırlamıyorsam 5 takım gelmişti diye hatırlıyorum buradan almış olsanız bıle o fiyatı bulmuyor.Mıchelın brıdgestone contınental 19'' lastık sıfır alsanız tutacagı rakam 2,000-2,200 tldır.Lastıklerı uzakdogu alırsan rakam dahada asagıya duser.

Hayırlı satışlar dıyoruz ama fıyat arkadasım gercekten ucuk millet o fiyatlara araba satıyor.10,000 tl gercekten iddaaaalı bır rakam

Kımse senın malının fıyatını bıcemez orası kesın ama burdakı herkes b abt jantın 7 lıra etmıcegını bılır kusura bakma da bu paraya sıfır 2 takım BBS alınıyor,orjınal Porsche jantı flan satmıyorsun en nıhayetınde

Kımse senın malının fıyatını bıcemez orası kesın ama burdakı herkes b abt jantın 7 lıra etmıcegını bılır kusura bakma da bu paraya sıfır 2 takım BBS alınıyor,orjınal Porsche jantı flan satmıyorsun en nıhayetınde

+1

bu jantlar kaç motor ,hava yastığı kaç adet, kaç km de ? maşallah araç parasına :) çok anlamam bu işten ama çok ciddi rakam hayırlı satışlar her malın bir alıcısı vardır derler......

arkadaşlar böyle bir tepki vereceğinizi bilseydim inanın buraya yazıp sizi huzursuz etmezdim.ben sadece bu jantlara lastikler hariç 5000 euro verip ve 3 ay bekledim.lastiklerle beraber 7000 tl diyorum.arkadaşlar ben karun değilim ki 500 tlye vereyim kaç airbag var diyen arkadaşada sesleniyorum , porsche jantı değil diyen arkadaşada bu fiyata bu jantlardan bana getirin tüm forum şahit olsun lastiksiz olarak alıcam.arkadaşlar herşey iki yazmakla olmuyor.arkadaş eğer alıcıysan fiyat yüksekse bunu daha güzel bi dille söyle insanların malını kötülemeden o dakka canın sağolsun derim ben zaten.ben ticaretini yapmıyorum bu jantların.ama bana sorarsınız ikinizin arabasındanda değerli arkadaşlar bu jantlar ama benm için.çünkü: istediğin an parayla o arabaları bulup alabilirsin ama bu jantları alamıyosunuz.en azından ben alamadım.kopyasını bile! kusurum varsa affedin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt