Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ABT body kit

Badoo

Kayıtlı Üye
Aracımı ilk bakıma götürmek için İzmir Vosmer'i aradım 380tl gibi bir fiyat verdiler.Aramışken body kit sorayım dedim.FR siparişle geldiğini ABT body kit +kol dayama vs 3500TL olduğunu söyledi bayan.Bu ABT body kit hangisi oluyor?:rolleyes:

allah allah yeni duydum ne cahiliz ya abt dediği muhtemelende aero kittir,,,

Bende içimden heralde Aero kit diyodur dedim ama ABT de sonuçta bilinir marka olduğundan bozuntuya vermiyim dedim :D Gerçi vw grubu genelde ABT kullanıyor karıştırdı belkide artık perşembe gidince sorarım. Bide vicdansızlar Zenec multimedya sistem için 3500-4000tl dediler. En iyisi RNS 510 bulmak biyerden

Aero kitin kampanyası o dediği. kol dayama aero ön arka tampon arka bagaj cıtası gösterge nikelajı 3500tl işçilik boya hariç

Aracımı ilk bakıma götürmek için İzmir Vosmer'i aradım 380tl gibi bir fiyat verdiler.Aramışken body kit sorayım dedim.FR siparişle geldiğini ABT body kit +kol dayama vs 3500TL olduğunu söyledi bayan.Bu ABT body kit hangisi oluyor?:rolleyes:

ABT Genelde WV grubu araçları için tasarlanan Body Kitlerin için kullanılır ama, VAG grubu Durumu abartıp Kırk yıllık Areo Kite De ABT diyor Galiba...
Bence Biz Degil O satıcı Hanımlar Biraz Cahil Bu konuda:cool:

ABT Genelde WV grubu araçları için tasarlanan Body Kitlerin için kullanılır ama, VAG grubu Durumu abartıp Kırk yıllık Areo Kite De ABT diyor Galiba...
Bence Biz Degil O satıcı Hanımlar Biraz Cahil Bu konuda:cool:
facesinde gezerken sorarsakk ögle oluyorr:D egitim sart hocamm:eek:key:

Geri
Üst Alt