Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abs ve tcs arızası. deli olacam. :(

sensörler ile ilgili olduğu kesin umarım abs beyinle alakası olmasın da

Geçmiş olsun kardeşim
seninkine benzer eğerki senin sorununu tam anladıysam başıma gelen bir olayı paylaşmak istedim.
Abs lambası yolda seyir halindeyken yandı.bu şekilde 1 ay kullandım,daha sonra ikaz olarak sesli birşekilde
uyarı oldu. Bunun üzerine endişelenip yetkili servisime götürdüm. Bilgisayara bağlandı.
Sağ ön lastiğimdeki abs uyum modülü yada parçası kopmuş olduğunu söylediler. Bunuda leğim ile tamir ettiler.
Ondan sonra arıza çözüldü. Abs ikazlambası söndü sesde kesildi.
Acaba sendeki de böylebirşey olabilirmi. Tekrar geçmiş olsun.....
çok teşekkürler sanırım aynı sorundan bahsediyoruz. bende aynı işlemi yaptırayım bir.:)

arkadaşlar sorun giderildi. problem akünün üzerindeki elektrik sigortasındaki aşırı oksitlenmeden kaynaklanıyormuş. akım bir geliyormuş bir gelmiyormuş. elektrik sigortasını söküp temizlik yapıldı. birde abs beyni temizlendi. şu anda hiçbir sorun yok çok şükür.

İyi abi en azından benimki gibi 100 liralık sensör arızasını bulacam diye 1000 lira harcamadan çözdün sorununu :D

Geri
Üst Alt