Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Abs - hidrolik direksiyon arizasi

xslh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selâmün aleyküm 2008 seat cordoba aracımın çalıştırırken bütün ışıklar söndükden sonra marşa basınca ABS ışıgıda marşa basmayla tamamen çalışana kadar 3-4 saniye yanık kalıyor hareket halindeyken gösterge ışıkları ve Farlarda kısılma ışık voltaj azalması (genellikle şehir içi yavaş giderken) direksiyonu çevirmeme göre göstergeler normaldede titreyerek yanıp sönüyor ve yer yer kafasına göre ABS ışıga yanıyor 3 kez bip sesiyle birlikte daha sonra sönüyor bazen de hidrolik direksiyon arıza ısıgı yanıyor hidroliği kesiyor 1-2 yere götürdüm yapdık ettik dediler sorun tekrarlayınca hata kabul etmezler bilirsiniz zaten hemen b...ku başka yere atarlar banada şarz dinamon yok hidrolik direksiyon zımbırtısı dediler ikisinide gösterdim dinamocuda direksiyoncuda çatır çatır çalışıyor abi 0 gibi bir kusuru yok sallamış onlar dediler sorun nerede olabalir araştırdım bu sorunla karşılaşanlar oluyormuş fakat hep farklı sebepler sanırım kış ayınında etkisii var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

[MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] (dursun)kardeşimz sana yardımcı olur..
Ayrıca üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtırmısınız

Bahsettiniz ariza sigorta kutusunun oksit sorununa benziyor tabiki bunun icin bakmak lazim ist icindeyseniz buyrun bakalim degilseniz cepten ulasi ne yapmaniz gerekir yardimci olayimsikca karsilastigimiz arizalardan son zamanlarda

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt