Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Abs devreye girmiyor

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında karasel1 tarafından paylaşıldı.

1. karasel1

karasel1 SCW Üyesi

87
    11
    8
    Mrh arkadaşlar çeşitli denemeler yapmama rağmen sanki aracimin abs si çalişmiyor hiç tak tak diye ses duymadim daha önce abs li araç kullanmiş birisi olarak fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim aracim daha 3000 km de fr

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    ıslak zeminde biraz sert fren yaparak deneyin olmadı servis

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Fren pedalı ayağınıza vuruyor mu? Boş bir yerde biraz hızlanıp aniden frene basarak deneyin. Denemelerde abs freni hissetmezseniz hemen servise gidin. Fren araçlarımızın en önemli parçasıdır en ufak aksilikte yaptırılması gerekmektedir.

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    Hocm başlarda benim arabamında abs'sinin çalışmadığını düşünmüşüm lakin geçende bir sinirle sert bir şekilde bastığımda fren pedalının titrediğini gördüm. Yeterince sert bir şekilde freni kökleyince abs devreye giriyor.

5. onurcicek

onurcicek SCW Üyesi

71
    8
    8
    farkedilmiycek derecede bişey değil büyük ihtimal çalışmıyodur servise gitmenizi öneririm

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    En son yaptığın kazadan sonra bir şeyler olmuştur belki,bir servise götürmende fayda var...

7. karasel1

karasel1 SCW Üyesi

87
    11
    8
    kaza yaptığım zamanda frene bastığımda abs yi hissetmedim bazen aklıma geliyor acaba abs arızalı yoksa kaza yapmazdım diye kafamı birşeyler yiyip duruyor en temizi servise gitmek yarın gidelim olmazsa

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Yarın bakmayabilirler,sadece satış var diye biliyorum pazar günü...

Sayfayı Paylaş