Abs devreye girmiyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Abs devreye girmiyor

karasel1

Kayıtlı Üye
Mrh arkadaşlar çeşitli denemeler yapmama rağmen sanki aracimin abs si çalişmiyor hiç tak tak diye ses duymadim daha önce abs li araç kullanmiş birisi olarak fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim aracim daha 3000 km de fr

kfy

Administrator
ıslak zeminde biraz sert fren yaparak deneyin olmadı servis

memet_one

VİP Üye
Administrator
Fren pedalı ayağınıza vuruyor mu? Boş bir yerde biraz hızlanıp aniden frene basarak deneyin. Denemelerde abs freni hissetmezseniz hemen servise gidin. Fren araçlarımızın en önemli parçasıdır en ufak aksilikte yaptırılması gerekmektedir.

bora55

Kayıtlı Üye
Hocm başlarda benim arabamında abs'sinin çalışmadığını düşünmüşüm lakin geçende bir sinirle sert bir şekilde bastığımda fren pedalının titrediğini gördüm. Yeterince sert bir şekilde freni kökleyince abs devreye giriyor.

onurcicek

Kayıtlı Üye
farkedilmiycek derecede bişey değil büyük ihtimal çalışmıyodur servise gitmenizi öneririm

schumi

Kayıtlı Üye
En son yaptığın kazadan sonra bir şeyler olmuştur belki,bir servise götürmende fayda var...

karasel1

Kayıtlı Üye
kaza yaptığım zamanda frene bastığımda abs yi hissetmedim bazen aklıma geliyor acaba abs arızalı yoksa kaza yapmazdım diye kafamı birşeyler yiyip duruyor en temizi servise gitmek yarın gidelim olmazsa

schumi

Kayıtlı Üye
kaza yaptığım zamanda frene bastığımda abs yi hissetmedim bazen aklıma geliyor acaba abs arızalı yoksa kaza yapmazdım diye kafamı birşeyler yiyip duruyor en temizi servise gitmek yarın gidelim olmazsa
Yarın bakmayabilirler,sadece satış var diye biliyorum pazar günü...