Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Abilerim Yardımınıza ihtiyacım var

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
Selam abilerim bende seat ibiza var 94 model bunun kaputuna vinil çektirmek istiyorum herhangi bi sorun olur mu ruhsata falan işletme diyolar bana yardım eden biri olur mu acaba bide fiyatı ne kadar tutar

Önce Kendinizi Üyeler Bölümünde Tanıtırmısınız? :eek:key:

tabi abi özür dilerim :)

yok önemli değilde kurallar böyle tabi beni de yanlış anlama ben olmasam başkası uyarak..:eek:key: ne renk kaplatmak istiyosun bide neden istiyosun karbon mu siyah mı bunu ruhsata da işletmek gerekebilir bide sen kayseridesin burdan oraya fiyat verilmesi yanlış olur orda araştırman lazım kayserili üye varsa onlar yardımcı olabilir belki...:eek:key: Kaput maskesi yapılıyo ankarada Cupra Ayberk arkadaşımız yaptırıyodu hem uygun hem rengi sen seçiyosun bence senin arabaya güzel olur konusu vardı buralarda kaput maskesi diye....:eek:key:

siyah renk düşünüyorum bazı arkadaşlar arabanın rengi komple değişmediği sürece birşey olmaz diyolar o yüzden kafam karıştı sormak istedim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

valla geçenlerde bir konuda %30 u farklı renk olmadıkça gerek yok dedi ama benim tavan karbon kaplıyken polis durdurup duruyordu zaten sitedeki herkes tavanı kaplattıysa gidip ruhsata işletiyor demek bunca insan bir tavan için bunu yapıyorsa yapılması gereklidir

Geri
Üst Alt