Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Abilerim Bu Vuruğa Sizce Ne Yapmalıyız.

Peki abilerim aracın lastik PSİ ayarları olarak kaçı önerirsiniz ve galiba silecek suyu bitti sonax dan falan mı alalım yoksa marketlerdeki camsil mi :)

Yorumlarınız için teşekkürler

beyaz ojeyle bile kapanır :)

- - - Updated - - -

Peki abilerim aracın lastik PSİ ayarları olarak kaçı önerirsiniz ve galiba silecek suyu bitti sonax dan falan mı alalım yoksa marketlerdeki camsil mi :)

Yorumlarınız için teşekkürler

içme suyu koy..kireçli su koymamaya dikkat et..birazda cam suyu koy karışım yap..

buyuk marketlerde 5lt satılır sılecek suyu ondan kullanmanı tavsıye ederım cesme suyu kırecleme yapar delıklerı tıkar ayrıca bı uyarı daha sılecek suyunun bıtmesını beklemeyınız sık kullanıyorsanız ona oranla arada ekleyın boşalana kadar beklemeyın boş ıken basarsanız sureklı motoru yanar bılgınız olsun:eek:key:

öncelikle hoşgeldin

çizikle ilgili olarak istersen auto king'e bile götürebilirsin.Kasko'nu bozmayacak şekilde sana ücretsiz olarak yaparlar.Tabi Auto king'in yapıcağı bu işlemler yılda belli bir sayı ile sınırlıdır.Böyle ufak bir şey için harcamak istemessin belki.

Cam suyu ile ilgili olarak ister cam suyu ister su ve cam sili karıştır oyle koy çok fark etmez.

Lastikler önler 32 arkalar 30 yaparsan rahat edersin.Bende de sizin araçtan var.Fabrika çıkışlı 14" olduğu için rahat edersin aracında.

arabanın lastiklere bence 32 - 30 biraz az kalır depo kapagında yazan değere göre bas orada araç yük durumuna göre değişken değerler yazar boya konusunda ise benim araçta da öyle 5 - 6 yer var nokta ve çizgi şeklinde çok önemseme kullandıkça artıyor onlar belli bir süre sonra rötüş boyası yaptırısın orjinal gibi olur eğer el becerin iyi ise sen bile yaparsın ama bu tip şeyleeri kafanıza takıyorsanız kendi yaptığınız işlem de çok hoşunuza gitmeyebilir benim sanayide tanıdık arkadaş var bu tip bir iş için yanına gitmiştim benden ücret almamıştı
yani çok fazla tutacağını sanmıyorum o 50 liraya satılan byadan alacağına o gibi ciziklerden 3-4 tanesini yaptırabilirsiniz

abicim yorumun ve bilgin için teşekkürler ama aracın orda boyası kalkmıs durumda yinede tinerle uygulayımmmı ?

Boya kalkmissa tiner uygulamayin, daha fazla zarar verebilir boyaya. Diger arkadaslarin da dedigi gibi su anda en mantikli oneri, servisten aracin boyasina uygun bir kalem:)

Geri
Üst Alt