Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aav cupra

maasallah dıledıgın gıbı bın ınsallah. yanlız bısey sorucam far kontrol dugmelerının altındakı sıralı ısık nedır.?

Maşallah,dynosu var mı arabanın ? Revosuz nadir cupralardan.Bir de forge un wastegate ini neden takmadınız ? Orjinaline göre çok belirgin şekilde basınç tutuyor

revo istemedim DR.OZ yapınca kendimi daha bi güvende hissediyorum... WG konusuna gelince WG arızalandığı için söktüm motor kırmadığıma şükrediyorum en kısa zamanda WG ve methenol eklenicek araca teşekkürler...

maşallah çok güzel araç özellikle o yeşil renkli cupra varya benı benden alıyor...

tesekkür ederim o diğer cuprada kankamın aracı bende bunu onun sayesinde aldım...

maasallah dıledıgın gıbı bın ınsallah. yanlız bısey sorucam far kontrol dugmelerının altındakı sıralı ısık nedır.?

defi link controller yani saatlerin control merkezi....

İslemler yapilirken gormustum cani cikartilmamis temiz bi cupra

Maşallah kazasız belasız kullan...

Geri
Üst Alt