Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AAA yazmayı unuttum IPHONE 5

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt arkadaşlar salı günü yazacaktım unuttum..sağlam bir kaynaktan aldığım bilgi..

Apple ın nisan-mayıs gibi iphone 5 in tanıtımını yapacağı ile ilgili..
bugüne kadar orda burda dolaşan videoların gerçeği yansıtmadığı sadece tasarımcıların..çalışmaları..yani iphone5 in nasıl olacağı belli değil..

neden bu kadar çabuk iphone 5 çıkıyor sorusu sorduğumda ise..cevap şu idi..malesef iphone 4 ün adı çıktı yani lekelendi..bundan dolayı iphone un prestilinin azaldığı..tabi satışları da etkilediği..bundan dolayı bu lekeyi temizlemek için hemen çalışmalara başlandığı..ve iphone5 yapıldığı söyleniyor bende merak ettim..bakalım ne olacak..

ben onu iphone pro bilmem ne olarak biliyodum abi yeni duydum bakalım nasıl bişey olacak
bide :D geçen haberleri izliyodum ankarada kaçak telefon ele geçirlmiş iphone 5 dedi bi baktım çin malı :)))

iphone 4 ü kim rahatça elini uzattığı anda alabildiki bizim ülkemizde eskiden yağ benzin gibi karaborsalar olduğu gibi şimdide iphone 4 karaborsa iken kim hangi ara lekeledi iphone 4 ü merak ediyorum.yanlış anlama varol abi bende almadan önce duydum o iphone 4 le ilgili lafları ama aldıktan sonra hepsinin palavradan öteye gitmediğini gördüm.Yenisi çıksa da çıkmasa da umrum da değil ama her sene yeni bir şey çıkartma huyu oluşması hiç de güzel değil.biz nokiayı sürekli model çıkartmakla eleştirirken apple da her sene yeni model çıkartarak aynı yanlışı yapmak istiyorsa buyursun yapsın

Galaxy s tek geçerim isterse ı phone 15 i çıkarsın benim için bitmiştir:)

iphone 4 ü kim rahatça elini uzattığı anda alabildiki bizim ülkemizde eskiden yağ benzin gibi karaborsalar olduğu gibi şimdide iphone 4 karaborsa iken kim hangi ara lekeledi iphone 4 ü merak ediyorum.yanlış anlama varol abi bende almadan önce duydum o iphone 4 le ilgili lafları ama aldıktan sonra hepsinin palavradan öteye gitmediğini gördüm.Yenisi çıksa da çıkmasa da umrum da değil ama her sene yeni bir şey çıkartma huyu oluşması hiç de güzel değil.biz nokiayı sürekli model çıkartmakla eleştirirken apple da her sene yeni model çıkartarak aynı yanlışı yapmak istiyorsa buyursun yapsın

bu sadece türkiye geneli içn değil mehmet dünya gneli için..evt kullnanlar hiç sıkıntı yaşamımış türkiyede..bunu bende duydum sorduklarım da memnun..ama dediğim gibi..çamur az izi kalsın misali üzerine çamur bulaşmış durumda..onlar da bundan rahatsızmış..
dikkat edersen bana bunu söyleyen kişinin doğruluk payına güvenmeme rağmen ...bende bekliyorum

bu sadece türkiye geneli içn değil mehmet dünya gneli için..evt kullnanlar hiç sıkıntı yaşamımış türkiyede..bunu bende duydum sorduklarım da memnun..ama dediğim gibi..çamur az izi kalsın misali üzerine çamur bulaşmış durumda..onlar da bundan rahatsızmış..
dikkat edersen bana bunu söyleyen kişinin doğruluk payına güvenmeme rağmen ...bende bekliyorum
anladım abi haklısın

Biz daha 4 ü bulamadık :D adamlar 5 i çıkarıyor birde minik bi projeksiyon koyacaklarmış bu konu hakkında lg ile bi çalışmaları var bildiğim kadarıylra

Geri
Üst Alt