Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A5 Sportback 2.0 TDI quattro & Yeni BMW 520d

Logical_Election

Kayıtlı Üye
A5 Sportback 2.0 TDI quattro

Motor Hacmi : 1968 cc
Silindir Sayısı : 4
Motor Gücü : 170 HP
Maksimum güç devri : 2500 d/d
Tork : 350 Nm
Maksimum tork devri : 1750 d/d
0-100 km/s hızlanma : 8.6 s
Son hız : 222 km/s
Şehir içi yakıt tüketimi : 7.3 lt
Şehir dışı yakıt tüketimi : 5 lt
Karma yakıt tüketimi : 5.8 lt

Yeni BMW 520d

Güç (bg)/Güç devir (devir/dak) 184 / 4000
Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak) 380 / 1900-2750
Silindir hacmi (cm3) 1995
Azamş Hız (km/sa) 225
Hızlanma 0 - 100 km/sa (sn) 8.1
Ortalama (lt/100 km) 5.2 / 1346
Depo hacmi (lt) 70
Sekiz ileri otomatik vites Steptronic

Biri sürekli dört çeker biri arkadan itiş.Motor olarak Bmw baya iddalı gibi...

a5 daha genc ısı oldugu ıcın alırdım.ama bmw de guzel.ama a5 beyaz jantlar beyaz uff tandından yenmez wallah

ben a5 tercih ederdim varsın 5 sn yavaş olsun, bu aradaki hızlanma farkıda büyük ihtimal 4 çeker olmasından dolayıdır mavi yada kırmızıda oldummu tamamdır..ayrıca bence audinin iç mekanı bmw den daha güzel.

Bugün sanayide gördüm beyaz bi A5 Sportback ve hiç beğenmedim. Ekonomik Panamera gibi bi araba. Kesinlikle M paket bi 520D'yi tercih ederim.

520d çatur çutur yer bence A5'i..

yeni çıkan 20d'ler eskisinden çok daha iyi..zaten çok başarılı bi motordu artık bayaa bayaa iyi..değerler olarak verim olarak.. ;)

değerler süper olabilir ancak bence yolda sonucların değişik olabilme sakıncası var ama bmw diyorum

BMW diyeceğim ama arkadan itiş olması ürkütücü...

Benim favorim bmw olurdu.Her şeyiyle daha kalite.

Geri
Üst Alt