Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A4 Quattro ile okula gitme eğlencesi (Umuttepe)

İzmit iyidir :) Heryere 5 dkka... Postaneye 5 dkka hastaneye alışveriş merkezine 5 dkka... Babam 5 dkkada dağda yeşillikler arasında piknikte ben 5 dkkada sahilde balıktayım... 5x5 lik şehir :) İstanbula 5 dkka Bursaya Sakaryaya 5 dkka Karadenize 5 dkka Sapanca gölüne 5 dkka Marmaraya 5 dkka :) biri beni durdursun....

Azcık abartmışın Tarık izmitte genelde belirli saatlerde 5 dakika da gidersin izmit içinden 5 dakikada geçmek zor :) yakında daha da zor olacak gibi kalabalıklaşıyo giderek:(

hanım köylü olucan sanırım..bende sürmene ye yerleşirim bu gidişle.

:) Hanımdan öncede oraları severdim hala seviyorum abi gerçekten güzel yerler :)

konuşan arkadaşın sesi harika maşeAllah
yaşadığım kar zorluğundan sonra nasıl imrendim..MaşeAllah çok güzel

utku yanlız fena maç anlatırsın sen..emin ol ertem şenerden iyi ses tonun var..

Utku, Burcu Esmersoy NTV SPOR dan ayrılmış..Onun yerine transfer ol..Bu ses tonuyla iş yaparsın...:D

4 çekerin tadı bi başka ya :) , Allahtan kış lastiği yok , yoksa adam tarladan falan gidecek potansiyelde :D

Spiker arkadaş , herkese katılıyorum , bence düşünmelisin sunuculuğu ;)

Arkadaşlar şimdilik başka siteye aktaramıyorum kusura bakmasınlar...
Videolar kısmına için bir de gece çekimi a3 videosu ekledim :)
Ses yorumu için herkese tek tek teşekkürler :)

Geri
Üst Alt