Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A4 Quattro ile okula gitme eğlencesi (Umuttepe)

Herkese Teşekkürler, Kar devam etseydi daha güzel şeyler olabilirdi :( o gün oldukça uykuluydum :D
Zaten yola pek bakmadım :D Hatta dün gece 2:00 gibi belki bilenler vardır, umuttepenin az ilerisinde bi orman girişi var orada kızak pisti var, çocuklar flan kayıyor.. Baktık yollarda kar yok dedik piste çıkalım bari :D ilk başta dedim herhalde 3-5 metre sonra kalırız, başladık çıkmaya, gaza basıyorum flan hiç kayma yok :D bayaa bi çıktık, tepeye çok az kaldı, yokuş iyice dikleşti bide zemin cam gibi oldu artık :) arkaların da kabak lastik olmasının etkisiyle geri geri kaymaya başladık :D sonra zar zor durduk, döndük ve aşağı geri indik.. Ama eminim ki orada arabadan inseydik ayakta duramazdık :D o kadar dik ve zemin cam gibiydi yani..
4 çekerin tadı bi başka ya :) , Allahtan kış lastiği yok , yoksa adam tarladan falan gidecek potansiyelde :D

Spiker arkadaş , herkese katılıyorum , bence düşünmelisin sunuculuğu ;)

Arkadaşlar çok teşekkürler;çok iyi geldi bu görüntüler...Bizim buralarda kar göremiyoruz ne yazıkki :(
Ayrıca tüm arkadaşlara katılıyorum ben de;Utku spikerliği düşünmelisin bence de çoğu spikerden çok daha iyi bi sesin var :)

hahaha scw radyo mu açsak yayını akşamları alırım :) :)
daha önce lise radyosunda yapmıştım :)

edit: radyo zaten varmış şimdi farkettim :)

Diğer bilgisayarda bikaç organizasyonda sunuculuk yaparken kayıtlarım olacak, güzel bişeyler bulursam ekleyeyim, yorum alayım bi, ona göre power joy moy alayına başvururum haha :D

Geri
Üst Alt