Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

! ! ! A3 tampon yardım! ! !

Mertcii

Kayıtlı Üye
markbgtifestivalleeds01.jpg
resimde görünen tamponun adı nedir cismi nedir s line desen degil benim tamponada benziyor sadece ıszgaraları degişik olabilrde bilen varsa yardımcı olsun nerde bulurum cok sevinirm herkeze
ilgisi için şimdiden tesekkürler...

Ekli dosyalar

• markbgtifestivalleeds01.jpg
    markbgtifestivalleeds01.jpg
    81.8 KB · Görüntüleme: 26
dedğin gibi sadece panjur ve plakalık yerini doldurmuşlar diye düşünüyorum

tamam panjurla plakalık tamamda ızaralarıyla sisleride farklı onlarıda dogusa sormak lazım o zmn:mad:

bızım Rnn gıbı yapmıs bu da.Tampon altı 2001 makyajlı kasanın tampon altı ve sıs farlı ızgaraları var onlar da makyajlı kasanın.ust yampon ve tampon altını bırlestırmıs boyamadan once ayrıca plakalıgı da doldurtmus ustune tek parca olcak sekılde boya vurmuslar sonuc bu.Logosuz ızgara ebayde zibille var ama bence kotu duruyor.Logo ıptalı zaten en basında kotu duruyor

mg694221copy.jpg

bızım Rnn gıbı yapmıs bu da.Tampon altı 2001 makyajlı kasanın tampon altı ve sıs farlı ızgaraları var onlar da makyajlı kasanın.ust yampon ve tampon altını bırlestırmıs boyamadan once ayrıca plakalıgı da doldurtmus ustune tek parca olcak sekılde boya vurmuslar sonuc bu.Logosuz ızgara ebayde zibille var ama bence kotu duruyor.Logo ıptalı zaten en basında kotu duruyor

yani sonuç olarak 2001 makyajlı kasa tampon altını sisli ızgarısyla beraber alsak plakalık iptali panjur önemli degil bu iş olurmu dogrumu anladım bide bunları tampon altını cıkma bulsak ızgara için dogus yolumu gözüktü..

cıkma bulamazsın cunku cıkmacılara makyajlı kasa tampon altı dıyosun mal mal bakıyolar.dogusa gıt hepsını tek parcada al.sıs farlarının ızgarası ortadakı ızgara flan onların hepsı makyajlıya ait

cıkma bulamazsın cunku cıkmacılara makyajlı kasa tampon altı dıyosun mal mal bakıyolar.dogusa gıt hepsını tek parcada al.sıs farlarının ızgarası ortadakı ızgara flan onların hepsı makyajlıya ait
eyw saolsn cok yardımcı oldun

Geri
Üst Alt