Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bu aracın 2 elıne bu parayı verecegıme sıfır bı aracta alabılırm ....
kalıtelı bı araba ama kızılay dagatıyor gıbı pıyasada cok var artık bunları gormekten sıkıldım...
ama kotu bır araba degıl...

A3 1.6 8v otomatik performansından pek memnun değilim. golf fsi hiç kullanmadım onun için yorum yapamayacağım ama A3 için konuşursak:

1,6 FSI 16v 115hp A3, performans açısından 1,6 8v 102hp A3ten daha iyi

Leon - golf - A3 kıyaslaması yapmadım yani

ha tabi şunu yazmayı unuttum
aynı grubun araçları:audinin 1,6 fsı 115 hp motor golf-jetta vs vs.. aynı motor.
leondaki 1.6 8v motorda yine golfde-audide-skoda da aynı motorlar yan yana çek bu arabaları aç kaputları fark yok..
şimdi benim dediğim motor karşılaştırması açısından bakılması gerekiyodu..:cool:

bişe beğenmiyon ya 24bin olan iyi bacanak mavi istiyorsa benim kuzende var 1.4 tsi istiyorsada diğer kuzende var 70 civarına verir oda:) en son benim bis olayından sonra satmayı düşünüyor diye duydum:)

walla bılmıyourm bacanak artık bakıcız parasını toparlamaya calısıcak arastırcak karar onun tabıkıde ogrenmemız gerekenler a3 hakkında arkadasların dusuncesıdır...mavı ıyıde 70 lırada verılmez be abıcım 0 paraya neler alınır:D
BIS olayına gelınce de bende olsam satarım yanı:D

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

ben bu aracın 2 elıne bu parayı verecegıme sıfır bı aracta alabılırm ....
kalıtelı bı araba ama kızılay dagatıyor gıbı pıyasada cok var artık bunları gormekten sıkıldım...
ama kotu bır araba degıl...

abıcım artık revacta olan butun arabalar kızılay dagıtıyor gıbı be:Dleon golf a3 bunlar pıyasada cok var yanı:D

madem performansta gözü yok ozaman alsın bence de A3ü. eğer mümkünse Fsi alsın.

ben de çok fazla performans düşkünü olmadığım için, eğer aşırı pahalı olmasaydı ve hanımda a3 olmasaydı :D ben de A3 tercih ederdim belki

ama dış görünüş olarak Leon bir adım önde bana göre A3ten

kırmızı sline da alsa benim kırmızı bis varken şansı yok bunu söyle ama ona göre baksın:)

tamam kızma konuyu dagıttık ama şöylede bir gerçek var abi A3 teki en iyi motor 1.4 TSI bunu fiyatından dolayı eledik

elimizde iki motor seçeneği kaldı 1.6 FSI bide 1.6 102ps 1.6 FSI öne cıkıyor ama FSI neden üretimden kaldırıldı onu iyi araştırmak gerekir az yaktıgında hemfikiriz bu açıdan bi adım önde ama LPG kaçınılmazsa 8V 10 senelik motor tecrübelerle herşey sabitlenmiş artık deneme yanılmaya gidilmeyeceği kesin benzinli binecem diyorsa FSI bak ama FSI da 30bin tlyi geçmemek şartıyla ideal

haklısın leonda anormal derecede cogaldı ama a3 daha.... mesela gokan bu a3 un fıyatı sıfır leonla aynı:)

kırmızı sline da alsa benim kırmızı bis varken şansı yok bunu söyle ama ona göre baksın:)

tamam kızma konuyu dagıttık ama şöylede bir gerçek var abi A3 teki en iyi motor 1.4 TSI bunu fiyatından dolayı eledik

elimizde iki motor seçeneği kaldı 1.6 FSI bide 1.6 102ps 1.6 FSI öne cıkıyor ama FSI neden üretimden kaldırıldı onu iyi araştırmak gerekir az yaktıgında hemfikiriz bu açıdan bi adım önde ama LPG kaçınılmazsa 8V 10 senelik motor tecrübelerle herşey sabitlenmiş artık deneme yanılmaya gidilmeyeceği kesin benzinli binecem diyorsa FSI bak ama FSI da 30bin tlyi geçmemek şartıyla ideal

walla abıcım ben sana kesınlıkle katılıyorum....bana kalırsada 24 e alıcan 5 bınlırada lpg jant falan harcıycan bınıcen aga

walla abıcım ben sana kesınlıkle katılıyorum....bana kalırsada 24 e alıcan 5 bınlırada lpg jant falan harcıycan bınıcen aga

sonra o kırmızı A3 le gidecek bir life a yada truvaya ben kırmızı çakma cooperla çıkışta arabayı denize atacak:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt