Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla abi biliyosun mersininde mersin ünv inde ortamını 2004 A3 alır kimsede o arabanın 2004 oldugunu anlamaz:)

2004 oldunu anlasalar ne yazar kardesım adı ustunde AUDI yanı sen mavı dıyosun kardesım kırmızı dıyo bendce beyaz dıyorum ama ne demısler uc kurus fazla olsun kırmızı olsun:D:D:D:D

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

her gün apt.manda yanına parkediyorum bi S-Line'ın..
bi defa gözüme güzel gözükmedi ya.. :S :S

olabılır tercıh ve zevk meselesıdır yıgıt....

tamam kırmızı arıyoruz ozaman kırmızı audisi olan cocuk diye konuşulacak orada sen merak etme :)

olm senden A3 tercihini hiç beklmezdim.. :(

yawru gazlama amacım yoksa dedım ama en basında,audı sewerım ozellıkle tek kapı a3 oldumu tadından yenmez:)
ıs 34 mılyarlık araba almaya kalsa o zaman tabıkı 1.6 a3 demem :)

yawru gazlama amacım yoksa dedım ama en basında,audı sewerım ozellıkle tek kapı a3 oldumu tadından yenmez:)
ıs 34 mılyarlık araba almaya kalsa o zaman tabıkı 1.6 a3 demem :)

ne bilim yavru o kasa S3 olmadığı sürece her türlü sıkıcı gelir bana..
ömrü hayatım boyunca da almıcam muhtemelen..

işte sline jantlı olan bunu göster:)
http://www.sahibinden.com/bakmadan_gecme_simsiyah_2004_a3-28WQQaXQQ18574168WQQpXQQdisplayitem

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

buda çiçek gibi araba:)

http://www.sahibinden.com/2004_model_audi_a3_otomatik_vites-80WQQaXQQ17137720WQQpXQQdisplayitem

ıkıncı lınktekı cıcek gıbı :Dama bacanak jant yok tampona baksana ıc dosemesı falan gene benım lınktekıne gelıcek sankı fıyat km yuksek vs...

bişe beğenmiyon ya 24bin olan iyi bacanak mavi istiyorsa benim kuzende var 1.4 tsi istiyorsada diğer kuzende var 70 civarına verir oda:) en son benim bis olayından sonra satmayı düşünüyor diye duydum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt