Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
resimler güzel duruyo..

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

FSI daha iyidir ama yine de tatmin etmez çok fazla

arkadaşımın 5 kasa golf ü 1.6 fsı otm. : benim 1.6lt 8 v leon la her türlü geçiyorum..
(kalkış-son hız)

resimler güzel duruyo..

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

arkadaşımın 5 kasa golf ü 1.6 fsı otm. : benim 1.6lt 8 v leon la her türlü geçiyorum..
(kalkış-son hız)

A3 1.6 8v otomatik performansından pek memnun değilim. golf fsi hiç kullanmadım onun için yorum yapamayacağım ama A3 için konuşursak:

1,6 FSI 16v 115hp A3, performans açısından 1,6 8v 102hp A3ten daha iyi

Leon - golf - A3 kıyaslaması yapmadım yani

FSI daha iyidir ama yine de tatmin etmez çok fazla

abi olayın özü şu bi A3 bakıyor gökhan abinin kardeşi ve bende diyorumki 2005 modellerinin 25bin civarında olanlarıda var onlara bakalım.

1.6 102 8V den bu araba kat kat iyidir 1.4 tsı da hepsinden kat kat iyidir ama bana en mantıklı geleni 25 civarındakilere bakmak sıralı lpg ile yakıtı çözmek performansın tatmin etmediği noktada bu 10 yıllık motora yapılmış ve yapılacak ne varsa araştırıp yaratacak sorunlarıda göz önüne alarak motora girişilir

çıkarıp 36K Lira hayatta vermem 4 yaşındaki bi A3'e..

herkesın yorumu ıcın tesekkur ederım bana kalsa tsı leon derım ama adam bızım kanı tasımasına ragmen ınatcı leonu begenmıyo hatta seatı begenmıyo terbıyesız:D
gorkem senın dedıgınede katılıyorum 25 lıralık olanlarından olucak gercı sımdılık sende bılıyosunkı arastırıyoruz...ama lınktekı arac hem fsı hemde s lıne yanı tampon falanda gusel erhanın dedıgı gıbı pazarlıkla zorlanarak 2 3bınlıra ınılse olabılır gıbıme gelıyo...bırader ole hız tutkunu falan degıl esek herıf hıc bana cekmemıs;)....onun ıcın gosterıs goze batma onemlıymıs pıyasa yapıcak ya adam :D

herkesın yorumu ıcın tesekkur ederım bana kalsa tsı leon derım ama adam bızım kanı tasımasına ragmen ınatcı leonu begenmıyo hatta seatı begenmıyo terbıyesız:D
gorkem senın dedıgınede katılıyorum 25 lıralık olanlarından olucak gercı sımdılık sende bılıyosunkı arastırıyoruz...ama lınktekı arac hem fsı hemde s lıne yanı tampon falanda gusel erhanın dedıgı gıbı pazarlıkla zorlanarak 2 3bınlıra ınılse olabılır gıbıme gelıyo...bırader ole hız tutkunu falan degıl esek herıf hıc bana cekmemıs;)....onun ıcın gosterıs goze batma onemlıymıs pıyasa yapıcak ya adam :D

o zaman braz pazarlıkla alsın bunu,dedıgım gıbı a3 konfor ve goruntu anlamında cok ıyı b araba 1.6 16V fsi da gazlama merakı olmayan adama yeter zaten

neden Leon TSI düşünmüyosun Gökhan. ??

mersin ünvde değilmiydi?

ona ben mavisinden bir 2004 A3 bulayım 25bin civarında bi LPG taktırır hergün mersinde rahat rahat gezer o arabaylada adını altın harflerle yazdırır mersin ünv de;) ben cordobayla neler yaptım orada 2 sene boyunca :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt