Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aşk ve Ceza dizisinde SCW reklamı =)

Basak

SCW Ladies
arkadaşlar, plakanın sonunu tam okuyamadım 34 BKM 29 veya 79 siyah leon hanginize aitse, Aşk ve Ceza dizisinde az önce görüldü hem de SCW sticker ı ile :D o kdr netki SCW sticker ı resmen reklam oldu hahahaha, bilerek mi kullanılmış acaba dizide bu araç?

aşk ve ceza'da scwden bir araç görüldü!!!

arkadaşlar az önce tvye bakarken aşk ve ceza adlı dizide bizim aileden bir araçta kameranın cekım alanına girmiş hemde net bi şekilde görüldü sticker göründü. araç siyah olup 34 bkm 79 galiba net göremedimm stickera bakmakdan:) Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz:):eek:

serkanreis in arabası başak dizi çekimleri kanlıcada yapılıyor o araçta orada...güzel olmuş

vay serkanın araçünlü oldu be

bence de çok hoş olmuş, dikkat çekiodu, sticker ı görünce de heyecan yaptım bian :)

yetişemedim:( plakayı hatırlamaya calıstım baya bı dusundum onda:)

haha güzel olmuş o zaman :D

Göremeyenler için de bi link koyun da görelim...:)

Vay serkanıma verdiğim sticker işe bayaa yaramış...:)

Geri
Üst Alt