Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aç-kapa egzost

uquR

Kayıtlı Üye
başlıktanda anlasıldıgı gibi ben Tornacıyım Cnc torna Cnc frezee kullanmaktayım gecenlerde dükkana 500 adetlik bi iş geldi bu hani egzostlara vanalı sistem diyorlardıbi ara acıp kapatıyorlar onlardan yapıyoruz simdilik bunLardan bizim arabaya taksak ses verirmi yada hic bulasmıyalım mı cünkü Kendimede yapıyorum :D

sadece son susturucu hos guzel b ses verıyor ama egsozun tıpı de onemlı bende steelsport dıye turk malı b egsoz vardı tok gzl b sesı vardı,sen vanalı egsoz kullancam dıosun Varex gıbı zaten ses ıstemedıgınde kapatırsın ne olcak

yok onları biliyorum Can abide ne biliyim evde dursun bi kenara atıyım Kuşçulara satarız :D

aç-kapa egzoz dediğiniz Varex tarzı bir şey mi?

yok abi egzos yoluna böyle bi aparat yapıyorsun ona cam acma kapatma motoru takıyorsun tuşa bastıgın zaman homurduyor kapatıyorsun orjinal sesine dönüyor baglantısını bende hiç görmedim işlemler bitsin Foto çekerim :eek:key:

performans verip gürültü çıkarmayan tiz sesli bişey bulsam ben düşünürüm, tok sesle araba otomobillikten çıkıp minibüslüğe doğru gidiyor.

Geri
Üst Alt