Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açık hava filtresi arıyorum.

4rd4

Kayıtlı Üye
Ankarada elden alabılecegım ıyı marka k&n green gıbı acık hava fıltresı nerden bulabılrıım? sanayıde veya nerelerde satılır? genelde hep cakma urunler var yardımcı olurmusunuz? ıbs motorsport var green satan bıldıgım.

kendı basımızın caresıne bakıcaz anlasıldı.

nette var ama acaıp fıyat farklılıları var. ben unıversal alıcam suan yed kullanıyorum ıyı bı markaya gecmek ıstıyorum. acıkcası 200tl de veremem. ıvedık taraflarında bakıyım ozaman dırek gorup almak en guzelı.
ivedik ve şaşmaz bu konuda uzman.ivedikde moda tuning var istediğini bulursun

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Ankarada elden alabılecegım ıyı marka k&n green gıbı acık hava fıltresı nerden bulabılrıım? sanayıde veya nerelerde satılır? genelde hep cakma urunler var yardımcı olurmusunuz? ıbs motorsport var green satan bıldıgım.

istersen elimde olan filtreler ki carbon dynamic olan senin aracın için 1.4 ler için
blL3jn.jpg

blL3ln.jpg

6ZyO2k.jpg

Bende ibiza için düşünüyorum fiyatlar ne kadar acaba birde aracım 1.2 tsi etkisi nasıl olur bilgi verirseniz sevinirim :)

Geri
Üst Alt