Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

99TL ye Navigasyon cihazı !!!

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında samiramist tarafından paylaşıldı.

1. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18

arklar ben bugün almayı düşünüyorum...işlemcisi felan hızlı gözüküyor...isteyen warsa bitmeden size de alabilirim !

2. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    http://www.vatanbilgisayar.com/pira...m-transmitter)/productdetails.aspx?I_ID=47028
    ben bu modelini kullanıyorum çok memnunum. Bu 5" 128 MB Ram ayrıca fm transmitter var. Bundada indirim varmış.. Yazılım olarak çok ii, dokunmatiği görselliğide çok ii, navking almıştım iğrençti dokunmatik sürekli takılıyordu ve görüntü çok kötüydü, aradığım yeride bulamıyordum bununla değiştirdim ertesi gün...

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çok iyi yahu.. :)

4. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    al hemen kaçırma:p alp'e hediye edersin:eek:key:

5. ukku

ukku SCW Üyesi

1.019
    375
    83
    Aldığınız GPS-Navigasyon cihazına güncellemeler ve senelik lisanslar için devamlı bi ödemeler yapacaksınız.. Bana o yüzden saçma geliyor bu tip cihazlar..
    Ona vereceğiniz parayla GPS'i güzel çalışan bir cep telefonu alıp ömrünüz boyunca ücretsiz kullanmak daha iyi, hem de pratik :)
    Nokia E72 kullanıyorum, gayet iyi.. Bir düşünün :)

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Artık birçok marka ömür boyu ücretsiz güncelleme ile veriyor cihazları...

7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    bu ürünlerde ömür boyu ücretsiz güncelleme var:eek:key:

8. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    nerde satılıyor bu urun acaba ozelden msj atıp soleyblırmısnz ?

9. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18

Nerede dostum bu ürün_? 3.5 " ekran küçük değil mi biraz? Bende iphone 4 var ve 3 tane navigasyon artı google maps var çok birşey farketmeyecek sanırım alırsam değil mi? kararsız kaldım. Iphone'umda bundaki yazılımın aynısı var İGO. Babamda tomtom'un var ve hiç beğenmedim. Amcamda piranha var yine buna benzer ama 5" , o güzel. IGO kullandığım için menüsüne yabancı değilim. 99 TL çok uygun geldi ya.

10. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Kesinlikle katılıyorum.

Sayfayı Paylaş