Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

99TL ye Navigasyon cihazı !!!

samiramist

Kayıtlı Üye
pranha.png

arklar ben bugün almayı düşünüyorum...işlemcisi felan hızlı gözüküyor...isteyen warsa bitmeden size de alabilirim !

http://www.vatanbilgisayar.com/pira...m-transmitter)/productdetails.aspx?I_ID=47028
ben bu modelini kullanıyorum çok memnunum. Bu 5" 128 MB Ram ayrıca fm transmitter var. Bundada indirim varmış.. Yazılım olarak çok ii, dokunmatiği görselliğide çok ii, navking almıştım iğrençti dokunmatik sürekli takılıyordu ve görüntü çok kötüydü, aradığım yeride bulamıyordum bununla değiştirdim ertesi gün...

Aldığınız GPS-Navigasyon cihazına güncellemeler ve senelik lisanslar için devamlı bi ödemeler yapacaksınız.. Bana o yüzden saçma geliyor bu tip cihazlar..
Ona vereceğiniz parayla GPS'i güzel çalışan bir cep telefonu alıp ömrünüz boyunca ücretsiz kullanmak daha iyi, hem de pratik :)
Nokia E72 kullanıyorum, gayet iyi.. Bir düşünün :)

Aldığınız GPS-Navigasyon cihazına güncellemeler ve senelik lisanslar için devamlı bi ödemeler yapacaksınız.. Bana o yüzden saçma geliyor bu tip cihazlar..
Ona vereceğiniz parayla GPS'i güzel çalışan bir cep telefonu alıp ömrünüz boyunca ücretsiz kullanmak daha iyi, hem de pratik :)

Artık birçok marka ömür boyu ücretsiz güncelleme ile veriyor cihazları...

bu ürünlerde ömür boyu ücretsiz güncelleme var:eek:key:

pranha.png

arklar ben bugün almayı düşünüyorum...işlemcisi felan hızlı gözüküyor...isteyen warsa bitmeden size de alabilirim !

Nerede dostum bu ürün_? 3.5 " ekran küçük değil mi biraz? Bende iphone 4 var ve 3 tane navigasyon artı google maps var çok birşey farketmeyecek sanırım alırsam değil mi? kararsız kaldım. Iphone'umda bundaki yazılımın aynısı var İGO. Babamda tomtom'un var ve hiç beğenmedim. Amcamda piranha var yine buna benzer ama 5" , o güzel. IGO kullandığım için menüsüne yabancı değilim. 99 TL çok uygun geldi ya.

Kesinlikle katılıyorum.

Geri
Üst Alt