Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

9999

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracim 19. ayinda -bu gun- 9999. km'yi asti ve 10000 li degerlere ulasti :)
img0381w.jpg

sizlere belki cok normal gelebilir ama benim icin 10.000km yapmak baya zaman aldi :) bende bunu kendi capimda kutlamak istedim ve aracima bir hediye aldim. yarin arka cupra tamponum takilacak ve egzosum degisecek :)

vatana millete hayirli olsun..
hepimize kazasiz, belasiz nice kmler diliyorum..

Araban daha gül gibi valla..:DDaha nice senelere kazasız,belasız,cezasız günlerde kullanman dileğiyle...

hayırlı uğurlu olsun kardeşim.. :)

velakin 2 sorum var neden zor oluyo yol yapmak senin için, 2.'si Erya'da taktırcaksan 4.5 gibi gelebilirim ben de haberin olsun.. :)

3. ayında 6000 i devirdim sen ise sana harbiden helal olsun be kardeşim :) herşey gönlünce olsun ciziksiz kullanman dileğiyle ..

---------- Post added at 18:29 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

ama kafama takıldı o zaman ön kısmıda cupra yapcan dimi rızacım ?

ön Cupra değil miydi zaten. ?? :confused:

yok bu fr tampon yiğit.. birde yarın eryada benim arabayada baksana yapılmaya başlamış mı :)

yok bu fr tampon yiğit.. birde yarın eryada benim arabayada baksana yapılmaya başlamış mı :)

FR ile Cupra arasında sadece boyama tarzı farkı yok mu Ibiza'da da. ??
Erya'da bi dönem çok vakit geçirmem gerekmişti artık gerek kalmadı ne mutlu ki..gidersen selamımı söyle..

:D :D

rekor hala bende :D 3.5 yılda henuz 13750 kmde.

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

hahahah bende 9999 u gördüğümde arabayı dank diye durdurup fotosunu çekmiştim. aynı şekilde 10000km hatırası da çekilmiştir bende :D

Geri
Üst Alt