Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

95 TL'ye sahilyolunda ferrari kullanma fırsatı ! Acele Edin

Konu, 'Sohbet' kısmında LEONISM tarafından paylaşıldı.

1. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
  2. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ben sehır fırsatında aldım taa aralıkta hala yapıcam sonunda kufur edıp ıptal ettırdım sureklı bır bahane bulup ıptal ettıler sonunda dayanamadım..

3. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    2 kuponum yandı, yağmur oldu çamur oldu diye, pistte ki randevu iptal edildi, sonra da süresi bitti. Sahil yolunda hız sınırı içinde kullanmayı istemezdim.

4. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    12'sinde gece 00.20 de çıkıyorum kanka :D :D buda o muhabbet olmasın hoşlanmam

5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    dou valaha caglar abının basına gelenler banada oldu .. havada gunes var neymıs buzlanma var ıptal ... yagmur var ıptal .. ıyı ahımı aldılar

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    benim olmadıktan sora hiç işim olmazzzz

7. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    12sinde olmadı , direk iptal ettiririm uğraşamam

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    İlanda Snow mode kapalı diye yazmışlar, bizim ilanda yoktu ve açıktı, ilk enayilerdendik, pistte basıyorsun gitmiyor, motor bozuk olmasın diye dalga geçtim, otoparkta bekleyen Cupram daha iyi gelmişti yolda....

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bol devirli kullanımı zaten izin vermezler muhtemelen..
    Autodrom'da arka düzlükte sport modda kalkmam dışında F430 daha pahalı ve daha sportif bi Alfa Romeo hissiyatından farksızdı..bi daha kullanışımda yanımda kimse olsun istemiyorum artık.. :)

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bu aracı kullananların cogu sıkayetcı aracı ıyıce kısıyorlar sadece ferrarıye bınmıs oluyorsun ama buda gercek ferrarıyı stock halde bıo acemıye versen 5. dakkada patlar

Sayfayı Paylaş