Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

95 TL'ye sahilyolunda ferrari kullanma fırsatı ! Acele Edin

ben sehır fırsatında aldım taa aralıkta hala yapıcam sonunda kufur edıp ıptal ettırdım sureklı bır bahane bulup ıptal ettıler sonunda dayanamadım..

2 kuponum yandı, yağmur oldu çamur oldu diye, pistte ki randevu iptal edildi, sonra da süresi bitti. Sahil yolunda hız sınırı içinde kullanmayı istemezdim.

ben sehır fırsatında aldım taa aralıkta hala yapıcam sonunda kufur edıp ıptal ettırdım sureklı bır bahane bulup ıptal ettıler sonunda dayanamadım..

12'sinde gece 00.20 de çıkıyorum kanka :D :D buda o muhabbet olmasın hoşlanmam

dou valaha caglar abının basına gelenler banada oldu .. havada gunes var neymıs buzlanma var ıptal ... yagmur var ıptal .. ıyı ahımı aldılar

benim olmadıktan sora hiç işim olmazzzz

12sinde olmadı , direk iptal ettiririm uğraşamam

İlanda Snow mode kapalı diye yazmışlar, bizim ilanda yoktu ve açıktı, ilk enayilerdendik, pistte basıyorsun gitmiyor, motor bozuk olmasın diye dalga geçtim, otoparkta bekleyen Cupram daha iyi gelmişti yolda....

bol devirli kullanımı zaten izin vermezler muhtemelen..
Autodrom'da arka düzlükte sport modda kalkmam dışında F430 daha pahalı ve daha sportif bi Alfa Romeo hissiyatından farksızdı..bi daha kullanışımda yanımda kimse olsun istemiyorum artık.. :)

bu aracı kullananların cogu sıkayetcı aracı ıyıce kısıyorlar sadece ferrarıye bınmıs oluyorsun ama buda gercek ferrarıyı stock halde bıo acemıye versen 5. dakkada patlar

Geri
Üst Alt