Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

95 oktanmi 97 oktanmi kullanalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karasel1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrh servis 95 oktan kullan dedi fakat 97 oktani merak ediyorum 97 kullansak ne olur arti ikisinin arasindaki fark nedir bilgisi olan arkadaşlar paylaşirlarsa sevinirim

ßen aracımı almadan önce forumlarda bu konuyu biraz araştırdım. Depo kapağında 95 yazıyor aracın. İyi olsun 97 olsun diyipte yolda kalanlar da varmış. Ne kadar doğru bilinmez ama ben bi forumda böyle okumuştum. O yüzden 95 ten şaşmam.

ßen aracımı almadan önce forumlarda bu konuyu biraz araştırdım. Depo kapağında 95 yazıyor aracın. İyi olsun 97 olsun diyipte yolda kalanlar da varmış. Ne kadar doğru bilinmez ama ben bi forumda böyle okumuştum. O yüzden 95 ten şaşmam.

ben de pompacıya güvenerek 95 alıyorum, iyisi olsun 97 olsun mantığını ben de düşünmüştüm ama pompacı tanıdıktı ona güvendim hala hep 95 alırım...

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Bi çok Forumda Aman 97 kullanmayın araba yanar diye bi sürü konu görmüşsündür.. Kitapçıkta illa 95 kullanacaksın sakın başka yakıt tipini kullanma yazmıyor Minimum 95 oktan yazıyor yani 97 de 100 de kullanabilirsin hatta geçen bu konuda birlikte kafa patlattığımız bi arkadaşla vardığımız sonuç "madem bunların en iyi performans elde edip en ucuza satılanı 95 oktan niye diğerlerini kullanalaımki" oldu.. :eek:key:

Test edilmiş 97 oktan performansı 95 oktana göre daha düşük (tabi bunun yanında daha uzun km ler yaptığını iddia edenlerde var) TSI da ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt