Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

93 Model vede 500 beygir Mustangle kapıştığım ferrari katili ibizam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaş 2 yıl sonra birden bire ani dönüş yapmış bence biri makara amaçlı o üyeliğe girmiş aynı kişi olduğunu sanmıyorum

arkadaşlar isim pilot yazıyor araba van'da plaka istanbul 310 küsür sürat yapıyosun yoksa sen şu van sanayideki ustamısın anadol bozup ferrariye çeviren anlayamadım çıkamadım ben bu işin içinden ALLAHIM kriiiiiiiiiiiiiz

Çok acemiydim derin debriyaj arabalarda daha iyi olursun dediler gittim ibiza aldım 3 sene önce... Rast gele görmüştüm arabayı caddede satılık yazıyordu... Aldım arabayı 1 ay içerisinde tam kıvama geldim... Modifiye tutkumu uygulamaya başladım.. Motordan başladım. 93 model vede 5.500 liraya aldığım arabaya 17.000 masraf yaptım. Dijital göstergesine kadar taktım.. 310 KM/H bastım. TOSFED den belgemi aldım doymadım yarışlara katıldım.. İzmir ülkü pistinden çoruma kadar kayseriden kaçak yarışlara kadar.. kupaları koyacak yerim kalmadı.. Adım çıktı Pilot'a yetmedi evimin bir odasını garaj yaptım... arabamda uyudum uyandım. aşık oldum ona. yüzümü hiç kara çıkarmadı. Ibızadan başka araba sürmedim süremedim.. Artık vazgeçmeliydim araba kimseye gitmesin diye param parça ettim. hurdacıya bedavaya verdim. Vazgeçin arkadaşlar bu arabadan. görmek istemiyorum hep içimde kalacak.. Ben yaktım kendimi bu sevdayla sizde yakmayın.

[h=2][/h]
İkiside güzel makine ama ben leonun içinde daha rahat ettim....maşallah diyelim... :eek:key:

Başka Neler Yapabiliyosunpuhaha

Ynt: 93 Model vede 500 beygir Mustangle kapıştığım ferrari katili ibizam...

Arkadaş ne kullanıyorsa bize tavsiye etsin...

vallah benimde böyle bir rüyaya ihtiyacım var ne kullanıyorsun kafa yapması için,,,

3A758ED560E94E30B52B005CC8EDE007.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt